21 yaşımdayım erken boşalma sorunum var.

ereksiyon halinde penisim çok sert oluyo ama erken boşalıyorum penisim 13 14 cm bişey kadınlara çok zevk verirmi yardımcı olurmusunuz

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• dove sabun al bitane. her gün banyoya gir, mastır a başla ve boşalmamaya çalış. hep aynı ritim de ya ne yavaş ne hızlı hep aynı ritim devam et. boşalcak gibi olduğunda 30 sn falan dur. sonra yine devam et. 5. boşalcak gibi olduğunda boşal. bunları yaparken sabırlı ol, off poff diyip bırakma. kısa zamanda geç boşalırsın.

0|0
    0|0
    • hatta boşalmazsın yani, isterse üstünde takla atsınlar boşalmazsın bu dediklerimi doğru düzgün yaparsan. ama düzenli sex hayatın yoksa bunu yapmanın bi anlamı yok nasıl olsa etkisi geçecek, sevişmeden 1 hafta önce falan yap bunları.

• arada kaldım düzenli sex hayatımda yok

• neyse bi yap dene en azından yolunu yordamını oğren kendine güvenin gelir.

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora git istersen

0|0
    0|0
    • Doktor napacak :) Şeyine basket oyna boyun uzar mı diyecek hahaha :D

• belki erken bosalma sorununu çözecek bir ilac verir diye düşündüm

• teşekkr ederim yorumun için tek sıkıntı erken boşalma yoksa güveniyorum sertligine sertligini saatlerce korumasına

• Doktora gitmeliisn

0|0
    0|0
  • Çok sert olmadan penis boşalıyormu zaten...Ne kadar saçma...

13-14 cm yetmez sen okumuyon mu formu herkesin 16 cm üzerinde yaaa

senin işin zor :))

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.Nice geç boşalmalara..

0|0
    0|0
    • haha :) nıce gec boşalmalara koptum :D

• teşekkr ederm canım :) geç boşalsam yemn ederm kral olurum ya taş gibi Allaha şükr yakısıklıyımda

Erkekler Ne Diyor 14

• penisinin sert olması değil, ne kadar süre sert kaldığı önemli... Erken boşalma sorunun varsa öncelikle çok sık mastürbasyon yapma... Cinselliği hatırlatan siteler filmler vb şeylerden uzak dur... Haftada bir kez yeterlidir...

Senin yaşında erken boşalma iyileştirilebilir ama dediklerimi yapman lazım...

0|0
    0|0
    • kalmasında sorun yok sert kalıyo saatlerce ama ilişkide oralda felan boşalıyo çabukca

• penis boyun gayet normal. hiç bir sorun yok. erken boşalma zamanla düzeni ilişkilerin oldukça geçecek bir sorun, bendede vardı geçti erkeklerin çogunda olan birşey. ayrıcada penisin büyük olması kadına çok fazla zevk vermez, vajinan ilk 3 santimi çok hassastır ve bu hassalıktır6 cm e kadar azalarak devam eder, iri penis seven kadın vardır o ayrı konu ama 13-14 cm fazlasıyla yeter

0|0
    0|0
  • 13 santımde yeterlidir erken bosalma sorununu cok fazla dert etme ılsıkıye gırmeden once masturbasyon yap ılıskıye gırerken sureyı uzatmıs olursun zamanla buna alısacsın

0|0
    0|0
  • herşey beyinde biter arkadaşım çok aşırı haz aldığında çık ve biraz bkle sonra devam et şeklinde dene

0|0
    0|0
  • burda bazı atar abiler olacak kızlara reklam amaçlı en az üzerlerine 3 cm koyuyorlar penis ortalma boyu zaten belli 8 cm 16 cm 16 büyük çok nadir ülkemizde bakıyorumda 18 20 ler ama çok varmış ;D

0|0
    0|0
    • yalan söyleyip ego tatmin etsinler neyse o yalana gerek yok bunada şükür

• ben gecen bir yazı okumuştum genel olarak yüzde 81 kişin penis boyu 8 cm 16 arasında çok nadir erkekte 8 cm küçük var 7 6 5 gibi 16 büyük çok nadir 17 23 gibi burda herkez 18 20 diyor uzmanların yazısı 100 kişide sanırım aklımda klan 81 8 cm 16 var diğer 19 kişide 8 cm altında 16 büyük yani 100 erkek 8 veya 9 kişi var 17 23 civarı geç boşalmak çözüm ise üste olmaya bak artı geciktirici eczacı al kaliteli olsun eczacı kalite satar artı beğinde bitiyor

• boyutları gayet güzel ,kes at felan diyorlar ya emin ol onlarda çok daha ufagı var,erken boşalma bu yaşta bnotrmal ,düzenli ilşkin olnca kendiliğinden yoluna girer merak etme

0|0
    0|0
  • Dostum penısın cok kucuk en azından 43 cm olmalı :D

0|0
    0|0
  • boyu değil senin bilginin tecrübenin boyu önemli...

0|0
    0|0
  • daha az el arabasına bin..elizabete ara ver..

0|0
    0|0
  • elizabet diyorsun ha :D yakışırrr

0|0
    0|0
  • 13-14 ne ya kes at bide kendine erkek mi diosun peeh :D

0|0
    0|0
    • sen bu yorumu yazarken kendine erkekmi diyosun ama dogru sen erkeksin herkez erkek olablir ma adamlık herkeze nasip olmaz .

• görüşelim farkedermi

• Benle görüşmek için benden önce iki kişiden geçmen lazım :)

• Kadınlar vajina nın ilk 1/3 lük kısmından zevk alır .

0|0
    0|0
  • Beyler ben anlamıyorum sizi siz 12-16 cm den bahesdiyorsunuz kadınlarda bahsediyor ben 18 im fakat bizzat kendim ölçtüm 20.3 cm şimdi anlamadığım sorun bende mi sizde mi ?

0|0
    0|0
    • herkez farklı farklı olablir .. seninki 20 ise benmki 14 bu böyle yani

• Yok yani yanlış anlama hepsi öyle deyince acaba bende hormonsal bozukluk mu var dedim :) Bende de geç boşalma var ama sorun olarak görmüyorum 30 dakikaya kadar çıkabliyorum yalnız benim sana tavsiyem var sevişirken sakız çiğne bu konsantrasyonunu biraz dağıtır erken boşalmazsın ya da partnerinle konuş arada hoşuna gitti mi falan diye ;)

• benimde aynı boy bir sıkıntı olmadı bune kadar yalnız kilo aldıkca yağlardan dolayı penis ufalma geri çekilme oldu eskiden 14.5 geliyodu şimdi 12 cm ama kalın erken boşalıyosan geciktirici kullan

0|0
    0|0
    • ucuz geciktrici ne olablir

• internnet aldım beş kuruş etmez eskiden aldım yaramaz eczane al onlar iyi kaliteli ilişkiye girmeden 3 defa başına sür güzelce yedir ilişkiye girmeden 10 dk önce sür ama ben şöyle yapıyodum ilişkiye girmeden 15 dk önce sürüyodum 3 defa tam işişkiye gircekken bir 3 defa adaha sıkıyodum güzelcene başına sürüyodum çok yararı vardı

Yükleniyor...