Erkekler ve kadınlar sizce de bekaret?

Deneyimlerini ilk şişme kadın ve erkekle yaşasalar, onunla herşeyi yapsalar, bekaretlerini de ona verseler sizce bekaret sorun olur mu? ,

Böylelikle kimse kimseyi aldatmamış olur... Hem başka tene değimez, hem de tecrübe edinir :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin bozulacak zarları olsaydı onlar nasıl davranırdı ben bunu çok merak ediyorum.Bayanlar kadar sabırlı olmazlardı eminim.Şimdi kendilerinde namus aranmadığını sanan bazı basit zihinler var bunlar hayatı at gözlükleriyle bakmaya devam ettikleri sürece mutlu olamayacaklar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence o şekilde tecrübe edilmez karşındaki mal gibi kıpırtısız yatıyorken :) hem niye birlikte tecrübe etmeyelim ki birlikte öğreniriz birbirimizi tanırız ne bu tecrübe takıntısı :)

0|0
    0|0
  • önemlidir

0|0
    0|0
  • bekaret korunmaldır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aklıma şeyi getirdi ya bu. Hangi kbileydi nerenin kabilesiydi hatırlamıyorum. Yine bu bekaret, eski toplumların cinsel organları kurcalama merakı ile ilgili bir makale de okumuştum.

Genç kadınlar (isteyen kız diyebilir bu noktada, ama bence tdk kadına kadın dese daha doğru olur) ergenliğe girince taş bir dildo ile dolunayda ayinlerle bekaretleri bozuluyor. Böylece tam kadın olduklarına inanılıyor.

Bazen bende bunu düşünmüşümdür :) senin düşüncen gibi. Tabi deneyim yok ama en azından bakire bakire diye ortalıkta dolaşan zombimsi insan türevleri de olmazdı.

Bonus: şişme birşeylerle deneyim ne kadar olabilir ki? Birşeyler deneyimlemeye çalışırken önemli olan, kendine neler yapılmasını, nerenin okşanmasını sevdiğini öğrenmektir. Cinsellik tabu olmasa zaten insanım bunu öğrenebilir ve açıkça da isteyebilirdi. Şimdiki gibi de cinsel iletişimsizlik olmazdı ve iletişimsizlik en büyük problemimiz.

0|0
    0|0
  • bence problem bekaret olmamalı...eğer sadece o durum olsa kadın kendi parmakları ilede halleder sorunu...burada kabul etmemiz gereken durm; kadınında bir cinsel hayatının olduğu ve bu hakkında çok normal olduğu...en az biz erkeklerin hakkı olduğu kadar...

1|0
    0|0
  • o nasıl tecrübe olcak ya:D biri sessiz sesini cıkarmaz öyle yap böyle yap demez. diğeri zaten bilmez :D

0|0
    0|0
    • filmi açıcak karşıda sonrasında kurban üzerinde uyguluycak sessiz olması güzel ya işte kimseye söylemiycek en yakın sırdaşın olucak ;) özellikle kadınlar için ideal :))))

• bekaret isteyen birinin buna inanabileceginimi sanıyorsun?

bence yanlış..

0|0
    0|0
    • ben seçenek sundum inansın demedim , ayrıca yaşıycaklarsa böyle yaşasınlar böylelikle kimse kimsedende hastalık usatlık kapmaz . istenmeyen gebelikte olmaz herkez cinselliğinide yaşamış olur tecrübede edinmiş olur... ben sadece bir fikir verdim beğenen beğenir beğenmeyen zaten yine bildiğini okuycaktır...

Yükleniyor...