Shemale, transexual, travesti, ladyboy, hermafrodit, bunların farklarını bilenler?

Shemale, transexual, ladyboy, hermafrodit, bunlarin arasindaki farklari bir cok kisi bilmiyor, bilen var mi?

Güncellemeler:

Bildigim kadarini soyleyeyim ki insanlar terimleri karistirmasin. Yanlis varsa duzeltirsiniz.

Shemale: Amerika'da fazlasiyla hakaret gibi algilanan bir underground terim olup plastik cerrahi ile organlari kesilmeksizin erkekten kadina cevrilen transgender insan.

Ladyboy: Asyali'larin "Shemale" kavrami.
Trasvestite (Travesti): Tamamen hissiyat meselesi. Kendini kadin hisseden ve oyle giyinen erkek.

Transexual: Yine hissiyat meselesi. Erkek gibi takilan kadin, ya da kadin gibi takilan erkek.

Hermafrodit: Iki cinsel organ ile birlikte dogup sonradan hormonlarin seyri ve analizi ile birlikte gercek kimligini bulan varlik.

0|0
510

En İyi Kız Görüşü

• Shemale ve travesti aynı şey, cerrahi müdahale olmadan hormon alarak görüntülerini değişirler göğüsleri vardır. Ladyboy da asyalı travestilere denir.

Transseksüel: Penis ve testisler vücuttan alınır vajina yapılır onun yerine, cerrahi müdahale vardır.

Hermafrodit: Çift cinsiyetli insanlardır. İki cinsel organ da vardır. doğduklarında cinsiyetlerine karar verilemediği için cinsel tercihleri doktorların teşhisine göre belirlenir, karara ve eğilime göre ameliyat olurlar.

0|0
    0|0
    • shemale ile gerçek bir bayanın seksi çok ilginç oluyor. izlemek güzel oluyor yanlış anlamayın :)

• arastirdm ya. ona gore yazdim zaten, kaynak belirtebilirim.

link

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• shemale ve ladyboy ,aynı ,zaten bizdeki travestigibi memeleri olan kestirmemiş kadınsı erkek

hermofrodit ,sonradan kazanılmış bir cinsiyet degil doğuştan kadın görünümlü hem vajinası hem penisi olan cinsiyet hali ,bunlar erkek görünümlüde olabiliyorlar ,penisleri ve vajinaları işlevsel oluyor,şenay düdek butiplere örnek olabilir

1|0
    0|0
  • shemale:travesti,yani kimliği erkek ama hormon vb takviyelerle göğsünü büyütüyor ama penis hala yerinde

transexual:ameliyatla kadın olanlar,kadın cinsel organına sahiptirler,kadın kimlikleri var

ladyboy=shemale=tro zateb

hermafrodit:hormonal olarak iki cinsel organı da vardır,genellikle çok az gelişmiş erkek cinsel organı vardır,ama çok küçük (1 cm falan)

1|0
    0|0
    • transexual'i yanlis tanimladin gibi geldi.

• link evet kendini karşı cinse ait hissedenler de transeksüel oluyormuş,ama halk arasında kestirenlere söyleniyor

• Turkiye'de bu terimleri o kadar ama o kadar yanlis kullananlar var ki. Shemale demenin bile ofansif yani buyuktur amerikada. ama burada tanimini bile bilmeksizin direkt travesti damgasini vuruyorar.

• Gülüm sen ne yapcan onları¿

0|0
    0|0
  • shemale transexual ladyboy aynı şey kadın görünümlü erkek hermafrodit çift cindiyet barındırabilen hayvanlar örnek deniz atı

0|0
    0|0
  • peki sen bu kategorilerin neresindesin?

0|0
    1|0
  • shemale ameliyat olmamış kadın görünümlü
    transexuel ameliyat olmuş olanı
    travesti shemale aynı şey zaten ingilizcesi
    lady boy uzakdoğuda yaygın çocuk travestiler
    hermofrodit i duymadım
    homofobik olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
  • hayırdır özenti var sanırım.

0|0
    2|0
  • shemale kadın erkek adındanda anlaşılabileceği gibi yani travesti

transexual cinsiyetini değiştirmiş demek. yani kadından erkek olmuş erkekten kadın olmuş gibi

travesti shemale ile aynı şey hermafrodit i duymadım hiç

0|0
    0|0
  • hermafrodit insan var mı ya :D

0|1
    0|0
  • ben Homo Sapienstim gerisiyle pek ilgilenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben böyle biliyorum; transseksüel: cinsiyet değiştirmiş olan kişi. travesti; bir şeyin komik kopyası.Kadın kılığına giren erkeklere deniliyor.İngilizcedeki bu kelime zamanla bu anlamı kazanmış.Diğerlerini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • travesti dsndakileri bilmiyorm sanrm en yaygını bu =)

1|0
    0|0
  • Shemale, ladyboy, hermofradit aynı şey . Transexual cinsiyet değiştirmiş kisilerdit

0|1
    0|0
  • Onlar ne ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...