Arkadaşlar şeyim çok büyük:/?

evet arkadaşlar genelde herkes küçük olmasından şikayet eder fakat ben büyük olmasından şikayetçiyim şuana kadar ilişkiye girdiğim kızların hepsi bunu belirrtt çok acı çekiyorlar ilişki sırasında ve boyut nedeniyle tüm pozisyonları yapamıyoruz malesef napıcam ben

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• BA YI LI RIZ

0|0
    0|0
    • aman genlde hep öyle derler ama bnmkini içine girince cidden bayılırsın hani bildiğin bilincin kaybolur :D

• yani görmediğin için bişey demiyorum herkes abartıyosun diyo ama sonuç hep aynı

• bol keseden at, sanki görmemiz gerekiyo

• Kestir yarısını..))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkesinde büyük en azı 19cm başlıyo türk penisi ortalama en fazla 17 oluyor araştırmalara göre öyle gerçi sende bir rakam belirtmedin belki 13cm sana göre büyük

0|0
    0|0
  • kardo aynı sorun bendede var hatta buradaki bir iki bayanada gösterdim skype tan inanmadıkları için, incide başlığım bile var. herneyse, kanka sana tavsiyem ön sevişmeyi uzun tut kadını sulandır biraz, girerkende yavaş yavaş gir 2 3 dk yavaş devam et kadını zorlama, sonradan alışırsa ki genelde alışır hızlan yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • Büyük olması çok fazla sorun teşkil etmez. Yeterki idareli kullanmasını bil. Karşı cins başta sıkıntı yaşasa da, sen yeterince kontrollü davranırsan sonrasında partnerini mutlu etme imkanın daha fazla olacaktır.

0|0
    0|0
  • şunu dicem bir doktorla görüş ameliyatla küçültme var mı bilmiyorm ama sor bence şimdi burada millet dalgaya alıcak herşeyi onun için hiç yazmasaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...