Penis görünce tahrik olmuyorum vajinadan da tiksiniyorum?

Penis gorunce hicbirsey hissetmiyorum tahrik falan olmuyorum, kendi organimdan tiksinmiyorum ama şekil olarak internette falan gordugumde bu organdan (vajina) cok tiksiniyorum. Sevisme sahnelerinde öpusmellerden falan cok etkileniyorum ama p*rno vs. Herseyin acik acik gosterildigi seyleri İzleyemiyorum çok tikinc geliyor daha once hic iliskiye girmedim bu yuzden mi acaba ama iliskiye de girmek istemiyorum?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendkni köpruden at kurtlul.. bu hayat böyle devam etmez:-) :-)

0|1
    0|0
    • Elimde olan birsey degil ki ama

• Yazamam, üzgünüm ayrintiya girmek istemiyorum. Cevaplar icin tesekkur ederim.

• Ben tesekkur ederim nedemek.

Erkekler Ne Diyor 6

• aseksüelsin sanırım

0|0
    0|0
    • Hic bilmiyorum

• Çocukluğumda kötü olaylar yasamistim buyuk ihtimalle onun etkisindeyim arastiricam bu konuyu cok tesekkur ederim.

• Rica ederim.

• daha önce hiç ilişkiye girmemişsin anlaşılan :)

0|0
    0|0
    • Evet bundan dolayimi oluyor sizce, yoksa aseks. Falan miyim?

• fazla takıntı yapma bir ilişki yaşadıktan sonra aynı şeyler olursa doktora git

• Tanımadığın şeyden nasıl tahrik olacaksın. Zamanla olacak birşey bu. Evlenince seversin.

0|0
    0|0
  • O zaman kestir tatlım

0|0
    0|0
  • a seksüelsin tamam sen rahibe olacaksın ya seni manastıra kapatacaklar

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• ne bilim sevişmek öpüşmek gelmez mi cok ilginç ya

• Öpüsmek falan tamam geliyor bazen aklima ama daha ilerisiyle ilgili hic bir duygu yok.

• Erkeklere karsi on yargi ve guvensizlik sorunun var birazda utaniyosun farkinda olmadan senin durumunda erkeklerde var asexs olmadigini dusunuyorum evlendiginde duzelir ins

0|0
    0|0
    • Evet gercektende biraz oyle çocuklugumda kötu olaylar gecirdim belki de onlarin etkisindeyim umarim asexs degilimdir

Kızlar Ne Diyor 2

• Asexüelsin galiba

0|0
    0|0
    • ben aynı cevabı verince kızmıştı

• Arkadas fikrinini soylemis ama senin hitabet tarzin daha farkli, fikrini belirtmekten ziyade daha cok dalga geciyosun gibi geldi.

• Bnde penis gorunce tahrik olmuyorm

0|0
    0|2
Yükleniyor...