Annem Bir tane Genital bölge sabunu almış o bitti ben markanın adını bilmiyorum o da atarken bakmamis sizin bildiğiniz kaliteli bir marka var mı?

Annem Bir tane Genital bölge sabunu almış o bitti ben markanın adını bilmiyorum o da atarken bakmamis sizin bildiğiniz kaliteli bir marka var mı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok marka var. ben sana bu markaları yazayım ama kendi önerilerim de olacak
    öncelikli markaları yazayım
    sabunlardan bir kaçı:
    -SebaMed
    -Bello Dora
    -Multi-Gyn
    -Numismed
    yıkama jelleri var:
    -Babe Pediatrik
    -Cumlaude Lab
    -Uni
    -Glizigen
    -Femfresh
    spreyler var aynı markalara ait
    arkadaşım sana ben başka öneride bulunacağım
    söyleyeceklerimi dini fetva sanma ama bir gerçek var. allah her şeyi düşünmüş ve ona göre tasarım yapıp yaratmış. aslında hiç bir kimyasala başvurmadan genital bölgenizi koruyabilirsiniz. hatta kimyasallar zarar veriyor. bunu da zaman geçtikçe fark edersiniz
    idrar sterildir. hatta mikropları yok etme ve yaraların kapanması konusunda mükemmeldir. ayrıca normal fiziksel akıntılarınızın yaratılış amacıda korumak içindir. allah size eziyet olsun diye o akıntıları yaratmadı. fiziksel akıntılarınız yani periodik akıntılarınız ve vajinadaki nem asit içerir ve antibiotik maddeler içerir. bu özelliği ile vajinayı korur. bu özelliği nedeni ile spermi de mikrop sayarak öldürür. düşünsene erkek her boşalmada 200 milyon sperm boşaltır. yani 200 milyon çocuk yapacak bir kapasite. ama sizdeki nem sayesinde ancak içinden 1 tanesi rahime canlı uaşırsa hamile kalınabiliyor.
    kendi doğal temizliğinize dikkat etmelsiniz. bunlarıda şunlara dikkat ederek sağlarsınız
    -sık külot değiş
    -günlük ped kullan kontrol elinde olsun
    -tüy temizliğini aksatma. tüy demek bakteri yuvası demek
    -tuvalete girerken önce elini yıka öyle gir. böylece temiz elle vajinanı yıkamış olursun.
    -toplu kullanılan tuvaletlerdeki peçete ve kağıtları kullanma. yanında kendi peçeteni taşı
    -tuvalette mutlak temizliğini su ile yap kağıtla temizlik olmaz
    -yıkadıktan sonra mutlak kurula. özellikle sıcak havalarda ıslak kalması hemen mantara sebep olur
    -sevgilin varsa mutlaka temizlik yapmasını iste. sevişmeden önce bölgesel temizliğini yapsın ve ellerini mutlak yıkasın. en güzeli duş almak.

1|0
    0|0
    • , bunlar zaten her tuvalete girdiğinde kullanılmıyor ki banyodan banyoya kullanıyorum ve önerilen birşey bu

• banyodan banyoya olduğunu biliyorum. bu kadar bilgiyi verdiğime göre her halde bilgim var.
      benim sana söyledğim kimyasal kullanmak doğru değil.
      neyse sen zaten benim söylediklerimi idirak edecek yapıda değilsin anlaşılan bildiğini yap. insanlar burnu sürtülmeyince anlamazlar. illaki burnu sürtülecek başına bir bela gelecek öyle anlarlar

• bu arada söylemeyi unuttum. önerenler satılmış ticari menfaatler doğrultusunda önerir. bir zamanlar süt ve mama fabrikalarının satın aldığı doktor müsveddeleri çocukları 6 aydan fazla emzirmeyin diyorlardı. neden? süt ve mama satmak için. şimdi ise 2 yaşına kadar emzirin diyorlar

Erkekler Ne Diyor 2

• Marka bilmemde.. bu aydın sabunu var. Hakiki zeydin yaglı.. o olabilir.. kelde bile saç çikartıyor oraya niye iyi gelmesin ki?

0|0
    0|0
    • İyi gelmesi için değil ki temizlik sabunu bakteri oluşmasını engelliyor sivil olmuyor kötü kokmuyor

• Anladim.. onu bilemicem. Arkadaş ne organmış ne derdi bitiyo ne biseyi bitiyo:-)

• Yok canim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...