Aşk için cinselliği mi, cinsellik için aşkı mı feda edersiniz?

Geçen ilişkiler üzerine uzaman birisi böyle bişeyler söylemişti

Kadınlar Aşk için cinselliği feda ederler

Erkekle ise Cinsellik için Aşkı feda eder...

Yani kadın Kocasından Aşkı(ilgi,alaka,güzel sözler) görürse cinselliğe çok aç olmaz..

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek ve de karşılıklı bir aşk için cinselliği feda ederim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Aşk için cinsellik feda edilebilir ama aşıksan zaten ateşle barut yan yana durmaz o yüzden fazlada kasmamak gerekir.Ama cinsellik için asla aşkı feda etmem cinselliği her türlü yaparsın ama o feda ettiğin aşkı bir daha zor bulursun kız arkadaşımla kavga ettik ayrıldık hayatımda sevdiğim ve aşık olduğumuz tek kız ve anca bu şekilde aşkın kıymetini anladım.

0|0
    1|1
  • Şurda bi erkek çıkıp aşk için alayına isyan ömrümün sonuna kadar elizabeth elenaor desin Çükümü kes(eceğimi sandınız demi) =D

1|0
    1|2
  • yoksa sendemi aşk için kendini feda ettin:)aslında evet doğru gibi gözüküyor ama erkeklerin cinselliğe düşkün olduğunu bilmeyenimiz yok hepimizde aşık olma duygusu var,aşkla cinsellik aynı kefede yer almamalı cinsellik tabiki olmazsa olmazlar oda bizim ekmek su gibi ihtiyacımız,aşk cinsellikle daha bir güzel oluyor,aşk için kendini feda etme yanlış birşey sanki karşılığında organ bağışlamışsın gibi oluyor,bu anca şu şekilde doğru olur,kız erkeği sever ama erkek kızı sevmez onu sadece cinsel obje olarak görür işte ozaman kız aşk için onu kazanmak ve elde etmek için cinsel beraberlik yaşar burda haklısın,ama gerçekte böyle değildir,bu gibi şeyler laf kalabalığından ibaret,dışardan öyle gözüksede değildir.

0|0
    1|1
    • Hasshit.Soru sordum diye öylemi oldum..O zaman senin her sorundan bi kendi üzerine mana çıkarayım bende.Kişiselleştirme olayı.Gerçekten sorunu olan kimse burda paylaşmaz kola kolay bence

• Neden işin içine cinsellik girince hakaret edilen erkek oluyor tam tersini sorsam kızlar bu kez kaşar olacaktı.Zaten sizden beklenir denilecekti bunun sonu yok...Kabul ediniz ki..Hergün bir başka kızla çıkma isteklerinizi.

• sen yaşadıklarından paranoya olmuşsun ve şuan banada o paranoyayla yaklaşıyosun onun için kendi bildiğin sana göre doğru seninle konuşulmazda tartışılmazda ,çünki hep hakaret edici kelimeler sarf ediyorsun,karşındakini kırıyorsun,benide yorum yaptığıma pişman ediyosun,sana saygılar diliyorum,yorum yaptığım içinde kusura bakma

• Katılıyorum... Erkekler belden aşağı daha fazla kafa yorarlar, hatta bazen sanırsınki kalpleri donunun içine düşmüş :) Yaradılıştanmıdır bilmiyorum, biz erkekler duygusallığı gerçekten bayanlara göre çok fazla beceremiyoruz. Sapık olarak algılanmak zorumuza gidiyor gitmesinide bayanlar birazdaha fazla duygusal bizlere göre...

0|0
    1|1
    • Kardeşim bence kadınlardan çok daha fazla beceriyoruz misal ilişkin bitse sen arkadaşlarla çıkar içersin istediğini söversin triplere girersin duygularını açığa vurursun ama kadın gider alışverişe arkadaşlarıyla oturur sanki birşey yokmuş gibi yapar tamam farklıyız aga sen onun yanında belli edemezsin ama oda senden uzakta belli edemez halbuki kadında erkekte yanyana belli etse duygularını hiç bir sorun olmucak :D paradoks resmen

• Valla cinselliği evlenene kadar yaşamayacağım için aşkı önplanda tutarım

0|1
    1|1
  • cinsellik olmadan aşk olur ama aşk olmadan cinsellik olmaz...

0|0
    1|1
  • Ya ben şöyle söyleyim seviştiğim için aşık olmam, aşık olduğum için sevişirim diyelim :)

0|0
    1|1
  • aşk için cinselligi feda ederim

aşk yaşayabiliyorsak arada mutlaka cinsellik olmasa da

küçük bir cinsellik yaşanabilir

0|0
    1|1
  • aşk için cinselliği feda ederim tabi

0|0
    1|1
  • Yes,doğrudur.

0|0
    1|1
  • eğer aşıksan aşkın için herşeyi feda edebilirsin. ama aşık değilsen çok da önemli olmaz ama eğer aşık olmak istiyorsan kişilikle alakalı durumlar ortaya çıkar. hangi isteğin ağır bastığı önemlidir. ama eninde sonunda iş cinselliğe waracaktır bence...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ikisi çok farklı şeyler ve bir yerlerde birbirini tamamlıyorlar.ikisini de feda etmemek gerekir,evlilik temel de insanların çiftleşme iç güdülerine toplumsal olarak bulunmuş bir çözümdür.yani aşkında cinselliğin temelinde çiftleşme iç güdüsü yeni nesiller oluşturma amacı vardır.aşk seçim yöntemidir,cinsellik oluşmasını sağlayan araçtır.birileri cinselliği feda ederim diyorsa eğer bu yanlış olur ne kadın ne de erkek hayatı boyunca cinsellikten fedakarlık edemez,özellikle de evliyse.aşk da zaten kendinden feda ettirmez.

0|1
    0|0
  • Benim yüreğimde o sıcaklığı hissettiren bir adamsa değişirim ama bence kim ne derse desin bir ilişkide en önemli şey o adamla aynı yatakta bir ömür geçirebilir miyim eğer geçiremezsem aşk benim için hiç olur aşkı tavan yapan cinselliktir :)

0|0
    0|0
  • Ten Nedir ki AŞK VARKEN ?

0|1
    0|0
    • +1 aşk olmasa ten olmazdı :))

• yoooo bak buna katılmıyorum aşkın tenle alakası yok.o çok yüce bir duygu ten hiçbir şey değil inan değil.kalp aslolan.Mevlana'nın Mesnevisi'ni okumanı tavsiye ederim.Koca Mevlana bak bakalım ne demiş bu konuda :)

• Tabi ki de aşk.

0|0
    0|0
  • aşk bence önemli. cinsellik sadece bir araç amaç değil asla

0|0
    0|0
  • biz kadınlar aşkı tercih eder yani çoğumuz diyeyim en azından ben aşk diyorum yurtta aşk cihanda aşk :)

0|0
    0|0
  • ikisi de birbirinden ayrı olabiliyor mu?

insan asık oldugu biriyle neden cinsellik istemesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...