Yalan söylemek zorunda mısınız?

Hep merak etmişimdir; erken boşalma problemi olduğu halde "4 saat gidip geliyorum banamısın demiyorum" diye yalan söyleyen erkekler, boğa gibi azgın olupta "yoo ne cinselliği sapık herif" diyen bayanlar, penisi küçük olduğu halde "keser sapı gibi" diyen erkekler, vücudu kıllı olduğu halde "kaymak gibiyim" diyen bayanlar, bıkmadınızmı yalanlardan?

Güncellemeler:
bizim arkadaş anlattı, onun arkadaşı ben bi sıcsam kanalizasyon tıkanır demiş, yuh öküz diyorum bende, abartmayı amma seviyoruz be

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların en kolay yalanları salladığı konu cinsellik abartması çok kolay çünkü

Olan olay iki ikişi arasında olduğu için...Yalan sallasada kim bilecekki..

Şimdi şöyle bişey o 4 saat demiyelimde 45-50 dk.ka 1 saat gidip gelirim diyenler hodri meydan desen şimdi hepsi erkek kesilir iş ciddiye binince yapamayınca yine yalan söylerler işte bugün böyleyim aslında bu ben değilim gibi...

Kızlara gelince herkesin içinde bi canavar yatarda onu uyandıracak kişi bulmak zor.Şimdi yine herkese ben varım ben uyandırırm der...Sen uyandırırsın ama bakalım uyanmayı senle isteyecek mi...

Penis konusuna hiç gelmiyorum.Lan diyeceğim bu insanlara uzun olsa kendinemi sokacaksın

O kadar abartmanın sana ne faydası olduki bugüne kadar.Zaten olsa büyük penisi var diye kızlar arasında forever oludun o zaman.A akılsız.demekki önemi yok.Önemi var diyen kızlar varsada ellerinde cetvelle dolaşşsın

0|1
    0|0
    • Valla övgü almak istiyorsanız.Gidin uzakdoğu ülkelerine.Ama hala beyinsizlerin çok olduğu ülkede penis konusuna takanların yan..Bilemiyorum kendisinden büyük penisli birine sevgilisi eşi dostu gitse ne düşünür acaba..Ha birde kendi kızkardeşleri ablaları acaba büyük sevdası çekiyorlarmıdır

Kızlar Ne Diyor 6

• tolum olarak en çok cinselliğe açız en az bildiğimiz konu cinsellik doğal olarak en çok cinsellik hakkında konuşup yalan atıyoruz bu konuda zavallı bir toplumuz

0|1
    0|0
  • boga gibi azgın değilim ama bu konuda konusunca bile yargılanıyorum toplum baskısı belkide

0|0
    0|0
  • çok haklısın walla ne diyim.cevap verin yalancılar :)

0|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • Kendi odalarımızın dili olsada konuşsa derim ben buna ancak

0|0
    0|0
  • Tüm genellemeler yanlıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok seks yapan erkek bu konuları abartmaz .çünkü aşmıştır o şeyleri. yapmamış adam yapmış gibi anlatır. oysa kız arkadaşı yoktur. filmi anlatır sana.

0|0
    0|0
  • nasıl olsa penisim büyük diyenlerde, ne cinselliği diyenlerde, saatlerce gidip gelenlerde, kaymak gibiyim diyenlerde bilmelilerki Gözler Yalan Söylemez ;)

0|0
    0|0
  • yalanın biri bin para ölmezler ya :)

0|0
    0|0
  • yalancının mumu yatsıya kadar derler ya , yatağa girince aı gerçekler başlıyo tabii

0|0
    0|0
  • Orta boy 50-60 dk kesintisiz 60 dk ön sevişme vsvsvs

0|0
    0|0
  • Hadi o yalanları geçtim ciddi ciddi inanan salaklar çıkıyor ona yanıyorum. :)

0|0
    0|0
  • dilin kemigi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...