Cinsel isteğiniz ne durumda?

Size ne kadar cinsellik yetmektedir? Evli çiftler, eşleri cinsellik istemediğinde ya da orgazma ulaşamadığında, eşlerinin yanında mastürbasyon yapabiliyor mu? Cinsellik yetersiz geldiğinde eşinizi aldatma yoluna gidiyor musunuz? Bunlar ne kadar doğal durumlar olabilir?

• Bir kadınım ve haftada ___ kez cinsellik yeterlidir.
    100% (6)4% (1)23% (7)Oy Ver
  • Bir erkeğim ve haftada ___ kez cinsellik yeterlidir.
    0% (0)83% (20)67% (20)Oy Ver
  • Diğer.
    0% (0)13% (3)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Cinselliğe oldukça düşkün biri olmama rağmen cinsellikte ki anlayışım oldukça farklı olduğunu rahatça söyleye bilirim.

Eşimle düzenli denecek bir cinsel yaşantımız var. Ben eşime göre oldukça çok fazla cinselliğe düşkün olduğumu söyleye bilirim. Benim cinsellik anlayışım da eşimi mutlu edecek ve ona zevk verecek her şey beni de o denli mutlu eder.

Zaman zaman ilişkiye girmeden sadece eşim kendini tatmin ederken onu izler veya ona yardımcı olurum, Aynı şeyleri de eşim bana yapar. Bunları yaparken de asla ben sana yaptım sen bana yap olayı olmaz.

Normal ilişki ve sevişmeler dışında, kendi kendimizi tatmin etmeye çalışırken eşim veya ben orgazım olduktan sonra. Sen orgazım oldun hadi sıra bende olayı olmaz. Her şeyi mümkün olduğunca yerinde, zamanında ve tadın da bırakmaya çalışırız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bir bireyin doğru bir cinsel ilişki sırasında psikolojik sorunları olmadan ilişkisini tamamlaması gerekir.. aslına bakarsak bu konuda doğru bir uyarılma ile tek seferlik bir ilişki on kez cinsel birleşmeden daha fazla haz verir.. yani ön sevişme altın kuraldır.. hormonal yapıdan partneerinizi her zaman öncelikle sevin :)) sevginizi sevişirken ona belli edinki oda sizi arzulasın... bu arzulama sonucu vucut kendini daha farklı hissedecektir..

0|0
    1|0
  • hergün olunca anca yetiyor:)eşinin yanında masturbasyon yapamassın.ben boşalmadım zevk almam lazım mast. yapcam diyerek sıkar biraz..eşimi hiç aldatmam inançlarıma ters.ihanet etmem.

1|0
    0|0
  • Vala duruma göre değişiyor. Daha çok çevredeki ataeşleyici faktörlere bağlı desem...Ancak birlikte olduğum biri var ise haftada en az 3 kez derim..altı kurtarmaz. Ha eşim/partnerim istemedi diye başka çiçek aramam, onu heveslendirmeye çakışırım...

1|0
    0|0
  • bütün türk erkekleri çıkarmadan 3, günün her saati... istiyorda bu kadınları tatmin edemeyen arkasını dönüp uyuyan yada haftada 1i çok gören odun erkekler kim? farklı bir toplummu? uzaylılarmı ele geçiriyo bünyeyi? yoksa bütün bunlar sadece reklamdanmı ibaret?

0|0
    1|0
  • ... ... ...

1|0
    0|0
  • haftada 1 2 kez

1|0
    0|0
  • Elimde fazla imkan olmasına rağmen yetmiyor bana kendimi tüketmekten korkuyorum ilerde :)

1|0
    0|0
  • bu sabah ve hersabah ki gibi limitimin en üst seviyesindeyim :) aama ne çare ...

1|0
    0|0
  • B - 3 - 4 kez

1|0
    0|0
  • gün aşırı iyidir,ama 3,-----4 gün beklemenin zararı yoktur,depremin şidetini artırır,

1|0
    0|0
  • günde 2 kezden haftada 14 kez yeterlidir

1|0
    0|0
  • Bugun dipteyim---Canım hiçbirşey istemior...Haftada yan 8 kez cinsellik yeterlidir...

1|0
    0|0
  • şuan tavan yapmış durumda ama gel görki yalnızlık zor be :((((((((((

1|0
    0|0
  • ultramax

0|0
    1|0
  • çok sık istiyorum

0|0
    1|0
  • haftada 10 kez kimine ayda 1 kez. Aldatma kardeşim yetmiyorsun de ayrıl.

0|0
    1|0
  • İlk baslarda her gün yapıyorsun fakat bir süre sonra gün aşırıya indiriyorsun ve son sokta hafta da 2 3 dür

0|0
    0|0
  • Her veya kadın fark etmez. Evli durumlarda haftanın 1/3 değerlendirebilirler.

0|0
    0|0
  • haftada en az 25 kez diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • evlisin sanırım ve artık zevk almıyorsun vede aç kalıyorsun anladığım kadarıyla:)eğer aç kalıyorsan kendine heyecan yaratmalısın önce kafanda kur sonra uygula,ben sana tiyolar veririm eğer lazımsa sana:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dr.Mehmet Öz bir kadının genç ve sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için haftada 7-8 kez seks yapmasını tavsiye ediyor. Ben de elimden geldiğince doktorun tavsiyesine uymaya çalışıyorum.

1|2
    0|0
  • A : bazen 4-5 arası bazende 8-10

1|0
    0|0
  • düzenli birlikte olduğunuz zaman hergün bi kere yetiyo.ama ayrıysanız ve sevgilinizi özlemişseniz uzun bi süre yataktan çıkmak istemiyosnz :D onun sayısı da kaça ulaşır saymadım hiç

1|0
    0|0
  • haftada 7 gun masturbasiyon yaparim...

1|0
    0|1
  • Hiçbiri

0|0
    1|0
  • Ne kadar sapkınca sorular..Evliler tatmin olmadığında neden masturbasyon yapsın...

Bu kadını veya erkeği aşağılar.Sen beni tatmin edemiyorsun kendimi böyle ediyorum demektir

Bugün edemezse 2 gün sonra edersin.Zaten boşalma olur olmasına orgazm olmak farklı

Boşalma hissin oluşur ama.Yetersiz geldiğinde eşi aldatma senin hiç kafan alıyormu evlisin

eşin yetersiz evli olduğun halde o adama kadına nasıl kıyıpta gideceksin başkasının altına yatacaksın...

0|3
    1|0
    • kesinlikle

• HAKLISIN.eşin yapsa ne dusunursun

• Eşin yapsa ne dusunursun

Yükleniyor...