Popodaki kıllar için yardım?

Arkadaşlar popodaki kıllardan nasıl kurtulunur uzadı bayaa makasla mı kısaltsam ağda mı yapsam sir mi yapsam bilemiyorum eger makasla kessem dahadami uzar? Agda sir kullansam daha gür mü cikar bir yardim edin cozum yolu soyleyin ileride lazer epilasyon da olabilir diye dusunuyorum tavsiye bekliyorum şimdi için?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ağdada aldıkça incelir. Lazerde kalıcı yanık oluşma riski var. Ağda yap mis

0|0
    0|0
    • Ağda şekerli oldugu icin daha sert cikarmazmi veya kil donmesine sebebiyet vermezmi

• Haftada bir falanmi? Bide sir ve agda arasindaki fark ne

• şeker ağda ve sir ağda olarak ayrılıyor diye biliyorum sen sir yaptır bence şekerde aynı çıkıyor sanırım işte alıncak gibi oldumu gitçen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• zamanaında keseersen böyle olur bizim gibi kılların üstüne otur işte kıcınamı battı :D

0|1
    0|0
  • Gazeteyi yak üstüne otur otur kalk dostum 😂😂

1|1
    0|0
    • Gulmedim

• Agda niy beter yapsin inceltir diyolar

• Bayanlarda kıl ile bizim kılımız aynı degil kardeşim en ufak örnek suratına yapılan ağda orada daha kararma olur ve çoğalır

• yaa şu yemeğimi yiyip öyle soraydın ya bu soruyu, 5 dakika daha dayanamadın mı be kardeşim.
    ama ben de aynı durumdan müzdaribim çok rahatsız edici bir durum. ben ağdayla aldım ama nafile. baya acıtıyor tabi onu biliyorsundur ama ne oluyor sonra yeniden çıkıyor. ben artık bundan sonra tek etkili tedavinin lazer epilasyon olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bırak öyle kalsın kurcalama kıl tüy erkekte normal

0|0
    0|0
  • Bu kadar iğrençleşmeyin

0|0
    0|1
Yükleniyor...