Erkek bir kadını gerçekten severse yüz olarak güzel ama fizik olarak yırtık çoksa veya selülit falan varsa?

Onu terk edermi? ya da migdesi bulanirmi? ya da sevdigi icin önemsemezmi? Gercekten seven erkegi diyorum

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• şekilcilik zeka sorunu olanlardadır. gerçek seven şekilci değildir.

unutmayın sevmek demek NE PAHASINA OLURSA OLSUN demektir. öyle abuk subuk şekilci nedenlerle terk eden si. ktir olsun gitsin dönüp bakmayın bile. hatta şükredin kurtuduğunuza

3|0
    0|0
    • asla kendinizi birilerine beğendirmek zorunda hissetmeyin. beğenen beğenir beğenmeyen naş.
      önce insan aynada kendine bakacak sonra başkasına yorum yapacak. kimse mükemmel değildir. gül dikeninden dolayı vazgeçilmeyi hak etmez.

• Harikasin. sevgilin cok sansli

• bilmem artık sevgilim şanslı mı. ona sormak lazım. belki farkında değildir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Seven adam gorünüse pek bakmaz kizlar böyle şeyler cok dert ediyor gerek yok kimse mukenmel değil olmak zorundada değil

1|0
    0|0
  • yahu diyelim ki pürüfsüz cildi var
    evlendiler
    dogumdan sonra illa olcak

1|0
    0|0
  • Bir kadından genel olarak hoşlanıyorsan , çekici geliyorsa , istek uyandırıyorsa , detaylara takılmazsın , bütüne bakarsın

1|0
    0|0
    • Hmm

• Ysni vücüdü bakilmicak sekilde bile olsa ayrilmassin öylemi

• Bir şekilde beğenip sevgili olduysan vardır bir özelliği , ama bakılmayacak kadar kötü buluyorsan zaten hiç başlamazsın o ilişkiye ,
      aynı vücudu sen bakılmayacak kadar kötü bulursun , başkası idare eder bulur kimi beğenir o başka mesele

• hayır tabi ki severse. kaldı ki kilolu olandan selüliti olandan hoşlanan erke de var benim gibi. takma bunu olur mu

1|0
    0|0
    • Erkke agzindan duymak gzl ama n bilim erkkler vücüdü gzl olmaysn hatta igren gözükenden tiksinir gibime geliyo ama yürekten severse n olur

• tabi ki olur, yaşadıklarım var benim dediklerini özele yazaran sohbet edebiliriz

• 8yildir seviyorm cocukluk askm o benm uni ye hazrlanrken asiri kilo alsi verdi snradan ama seven adamin gozu kiloydu boydu kildi tuydu onu gormuyor bacim... onu bir dk olsn gormek yetiyir sesini duydunmu o gun dnyanin en mutlu adami oluyon

1|0
    0|0
  • Daha önce hiç aşık olmadım o yüzden bilemiyorum ama böyle normal sadece hoşlanıyorsak etkiler o zaman

1|0
    0|0
  • Öğgk mını sikim midem kalktı :D

0|0
    2|0
  • olmaz baksın oda kendine yırtık yarık olmasın temiz kadından hoşlnrm bn

0|0
    0|0
  • önemsemez önemli olmaz hiç kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • Eder tabi.. bak kendine biraz..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vücudun sporla sıkılaşmış ise ondan sadece deri üzerindeki görüntü olarak kalır.. ayrıca sen sevdiğin erkekten vücudu izlerle dolu olduğunu öğrenince vazgeçer misin? ya da daha da değiştireyim.. her kadının cildi doğumdan sonra çatlak ve yırtıklarla dolacak.. o zaman eşlerimiz bizi boşasın..

1|0
    0|0
    • Demek istedigim. sonradan yani baska kisiyle evlenirse cocugunu dogurdugu adami sormuyorumki

• Haklisin ama erkekler tiksinirmi sorun o

• yav niye tiksinsin.. ? insana özgü şey bunlar.. sende bende bizde çatlak olmıcakta köpeklerde kedilerde mi olacak :)

• yırtık ne demek ya :D

0|0
    0|0
    • Yani catlak. hani kilo alip ya da sogum yapmis kadinda meydana gelen yirtiklar

• benim erkek arkadasım hiç önemsemez. hatta selülitlerimi sever kısa sort giydirmez. erkeklerin takıntıları varmıs hoslarına gidermiş. o yuzden takma bu ülke zaten balık etli kadınları seviyo :)) ki empati kur gercekten sevsen sende hiç bişeyini önemsemicegin gibi oda senin hiç bir kusurunu önemsemez.

1|0
    0|0
  • Ya niye terketsin karsindaki erkek sanki ne. Az kendine guven

1|0
    0|0
  • önemsemez sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...