Erkekler kadınların orgazm taklidi yaptığını nasıl anlayabilir?

Erkekler kadınların orgazm taklidi yaptığını nasıl anlayabilir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• öküzler yutar ama tecrübeliler yemez. kadının doğal tepkileri ile yapmacıklar belli olur. ayırt edilebilir. mutlaka kendini ele verir. nefes alış verişi, gözleri, elleri, karın kasları, bacakları, ... hepsi uyum içinde olur. belli sürede belli sıralamada tüm tepklier açığa çıkar. bir çoğunu kadın farkında olmadan yaşadığı için taklidini yapamaz. kendi kendini ele verir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• nefes alıp vermesi kasılması , titremesi ve zaten orgazm oldukları zaman elden ayaktan kesiliyorlar :D

0|0
    0|0
  • orgazm esnası aslında taklit edilemez birseydir, iliskide tecrube sahibi kisiler bunu hemen anlayabilirler

0|0
    0|0
  • bunu anlmiyacak kadar salak deyiliz herhalde, ama buda var sadece kendi bosalmasini dusunen bir erkkek bunu anlmaz bak

0|0
    0|0
  • Ohoo ben genellikle şöyle anlarım :) kadın hep ikincisini ister benden, eğer istemezse ki zor ihtimal o da benden haz alamamıştır. Zaten yanlış biri ile olduğumu anlıyorum :) en kısası bu daha fazla ayrıntı var

0|0
    0|0
  • Anlatmakla olmaz

0|0
    0|0
  • İçinde iken niyagara şelalesi gibi oluyorsa çok net diğer yandan oralda ise kasılmaların sıklaşması ve çeşitli garip surat ifadeleri ve istemsiz zangırdamalardan

0|0
    0|0
  • Orgam taklidini bir tek o.. Yapar bence normal bir kadın bunu neden yapsın.. ?

0|0
    0|0
    • normal kadın da yapar. sevdiğinin morali bozulmasın diye taklit yapar

• yuz ifadesinden anlarım.. ve cıkardıgı sesten :)

0|0
    0|0
  • anlarsam çok moral bozucu birşey. arkamı döner yatarım. beni kandırdığı içinde 1-2 gün konuşmam.

0|0
    0|0
  • Orgazm taklidi yapan kadını, cinsel deneyimi olan erkekler kolayca anlayabilir. Anlaması zor olan orgazm olduğu halde bunu belli etmeyen kadınlardır.

0|0
    0|0
  • Her erkek anlamaz ama cinsellikte tecrübeli olan anlar. İlk defa beraber oluyorsa yine anlayamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anlayamazlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...