Genital temizlik?

Sorum özellikle erkeklere nası kibar tarif etsrm bilemiyorum bayanlar bikini bölgesi diyor ben genital bölge deyim siz etek traşını anlayın işte :)) kılları nasıl temizliyorsunuz traş bıçağı dışında alternatif yöntem kullanan var mı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• her türlü olur. dayanabilirsen ağda ile temizleyebilrsin. aslında çok idealdir. hem ileri safhalarda zamanla azalır hem de sertleşmez.
    lazer epilasyon yaptırabilirsin. o da kesin çözüm. traş derdinden kurtulursun

en pratiği jilet ama hem sertleştiriyor hem çoğalıyor hem de sık sık almak gerek

sen birisini seç

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ağda yapın laan :D

0|0
    0|1
    • Valla kadın olmak zor hee nasıl katlanıyonuz o işkenceye yazık size bir de l*n ne yaa kızsın sen hiç yakışıuo mu l*n ne a. q

• gelin gögsünüze yapalım bakalım nasılmış asddfagf :D

• Yok bacım kalsın ben almayım hiç bana göŕe değil

Erkekler Ne Diyor 2

• Orada bende kıl yok abi ya :D: :D töbe ya yüzümde sakal var göğsümde kıl var aşşağısı köse :D

0|0
    0|0
    • İyimiş hacı senin iş kıymetini bil

• Valla 2 yıldır kesmiom kanka orman oldu ormanı geçti amazon ormanı oldu resmen :D

0|0
    2|0
    • Yuh a. q işerken zor oluyodur kılların arasından malzemeyi bulmak bir de kokudan yanaşılmaz senin yanına iğrenç pisliğin tekisin bu neyy l*n hintlilerin saçı gibi öbek öbek olmuştur pislikten onlar

• aynen mast. yaptıgımda kıllara bulaşıyor iğrenç kokuyor ıyy :S

Yükleniyor...