Nasıl korunuyorsunuz?

Şu sıralar Geri Çekme yöntemini kullanr oldum pek güvenli degil biliyrum kondom da o haz zi vermiyo ertedi gun haplarina ne kadar guvrbilrz ? Siz nasl korunuyrsunz ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Spiral

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• düzenli bi ilişkin varsa söyle ona 3 aylık etkisi olan iğne kullansın.ikiniz de hazzı maksimumda yaşayın böylece ;)

0|0
    0|0
  • İlişkim yok

0|0
    0|0
  • ben ertesi gun hapı kullandım 1 kere ilişkiden sonraki 72 saat içinde alman gerek, ne kadar gec alırsan o kadar etkisi azalıyor ayda 2 kere adet goruyorsun o zaman, rahim duvarını temizliyor ki bebek olusmadan yok olsun diye...

0|0
    0|0
  • hiç girmedim ama prezervatif kulanabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ertesi gün hapları kullanım çabukluğuna göre etki eden ilaçlardır. ne kadar geç kullanırsan o kadar az etki gösterir. başka bir değişle riskin o kadar artar. ancak ayda bir defadan fazla kullanmak da sağlıklı değil. zaten ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değildir. korunmayı unuttuğunda son dakika kurtarışı yapmak içindir. bunun yerine doğum kontrol hapı en güvenlisidir. hem istatistiksel olarak böyle hem de kazayla içine boşalma, prezervatif yırtılması gibi riskleri yoktur.

0|0
    0|0
  • Korunmayı kadından beklemek pek içinde bulunduğumuz zamanın gerçeği değil..dolayısıyla en sağlıklı ve emniyetlisi vede uygulanabilir olanı ekstra ekstra xxx 55 2569 .. . İNCE (ne kadar ince olabiliyorsa) kondom kullanmak.

0|0
    0|0
  • benim korunmaya ihtiyacim yok , cunku cok zorlaniyorum bosalmakta ,iliskilerim 1 bucuk ile 3 saat arasi deyisiyor, bazen bosalmadan bitiriyorum bazen de 31 len

0|0
    0|1
  • kask takıyorum

0|0
    0|0
  • gerı cekılerek

0|0
    0|0
  • bende korınmadan sevişiyorum böyle daha zevkli oluyor tam boşalaxağım sıra geri çekiyom ve hepsini iki memesinin arasına boşalıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...