Bu rüya neye yorulur sizce? Rüya yorumcuları toplaşın bakayım.

Herkes rüyasını anlatıyor bende özendim bende anlatıcam.

Dün gece rüyamdan ilkokul arkadaşlarımla toplanıp bir yerlere gezmeye çıkmıştık. Bir mekana gitmiştik cafe gibi bir yerdi. Orada oturuyorken 2 tane gay eleman çıka geldi. İkisi de uzaktan bana bakıyorlardı. Sonra bir tanesi bana bakarak yanıma doğru geldi. Sonra beni çok beğendiğini ve kendisinin gay olduğunu söyledi. Bende "oğlum bak git" pozisyonu alarak çocuğa "uzaklaş yoksa fena olacak" dedim. Oda özür dileyerek arkadaşıyla birlikte hemen kaçarcasına uzaklaştı ve sonra gözden kayboldular. Rüya aslında daha devam ediyor ama bundan sonrası rutin şeyler.

Sizce bu rüya neye yorulur :)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sıralar bunlarla ilgili bişeyler düşündüysen (yani yanlıs anlama öyle vişey yapmayı degil, sadece onlarla ilgili işte ) veya basına böyle bişey gelmesinden korktugun için görmüşsündür.

0|0
    0|0
    • Yok hiç düşünmemiştim öyle şeyler. Başıma öyle bir şey gelmesinden ilk etapta gerçekten korkarım ama sonradan düşününce baya komik bir olay gibi geliyor. :)

• Bilinç altında bir gay var ya da kız erkek fark etmiyor çok hayranın var :))

0|0
    0|0
    • Bilinç altımda gay olması olasılığını bende düşündüm ama direk tersledim yani elemanı, bir an bile düşünmedim. Çocuğun tipi de kötü değildi yani yakışıklıydı :)

• Yakışıklıysa bir sans verseydin dermişim :))) Ya bir yerde görmüşsündür burada olabilir var ya birkaç tane oradan aklında kalmıştır :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...