Ağda & epilasyon yaparken tamamen soyunuyor musunuz?

Arkadaşlar ağda yaparken tamamen soyunmak gerekiyor mu? Mesela giysilere bulaşmaması için koltuk altına yaparken sutyeninizi falan çıkarıyor musunuz? Bacaklar için iç çamaşıra kadar açmak mı gerekiyor yoksa sıyrıp ya da etek falan giyip o şekilde mi yapıyorsunuz? Aynı şekilde epilatörde de öyle mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bacaklaeima yaptiracagim zamam etrk giyip giderim koltuk alti olunca sadece bluzumu cikaririm

0|0
    0|0
    • Güzellik salonunda ağda yasaklandı diye biliyorum :) salona gidersen de bacakları açman gerekiyor tamamen :) koltuk altı zor yer ya ama sutyeni falan çıkarmana gerek yok :)

• Cam sakiziyla yapiyorum hem hic acitmiyor hemde agdadan guzel aliyor

• Hmm çamsakızı kıl köklerini besliyor sanki ama en iyisi sir ağda bence tabi vajinaya mecburen çamsakızı yapılıyor o ayrı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ben tamamen soyunuyorum

0|1
    0|0
    • Doğrudur ya sir ağdada gerekiyor ama soğuk ağdada gerekmiyor bence :)

• Soyunuyorum diyen yalan söyler. Kendi yapıyorsa belki ama dışarda sadece yapılan yer açılır.

0|0
    0|0
    • Bulaşmaması için ama sir ağda akabilir de soğuk ağdada sorun olmaz :)

• Tamamen soyunmuyorum

0|0
    0|0
  • Ben sutyeni cikarmiyorum bitek

0|0
    0|0
    • Ama sir ağda bulaşır, epilatörle alıyorsan ona birşey diyemem :)

• Tesekur ederim. Gidicegm zaman burdan sorucam zaten vardr belki baska yerlerde :)

• Kesinlikle vardır siz araştırın bence :) alex. pahalıdır biraz ama soğuk üflediği için iyidir sıkıntı olmaz... Bunun dışında diode ve IPL ütüleme yöntemleri var daha koyu ve kalın tüyler için ama en güzeli alex. tir özellikle vajina ve koltuk altı tüyleri için :) bacaklarda fazla sert tüy çıkmaz zaten :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bende tamamen soyunurum :P:P

0|0
    0|0
  • Bayan yaparsa tamamen soyunurum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...