Vajinamda mantar var galiba cunku belirtileri uyuyor mantar hastaligina. Ne yapicam simdi asla gecmeyecek mi bu? Agliyorum sabahtan beri?

Hic gecmicek dimi cok kotu biseymis bu ilk defa basima geliyo bulundugum yerde jinekolog da yok ya bikdiginiz mantar ilaci var mi? Veya tavsiyeniz var mi?
Gercekten sabah ogrendigimden beri agliyorum bayram falan umrumda degil cok kotu oldum ya ne olur bildiginiz bir seyler varsa soyleyin

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kızım sen ya delisin ya aptal. yahu mantar dediğin mikrobik bir olay. yani temizliğine tam dikkat etmemiş mikrop almışsın. bir haftalık tedavi ile geçer. neden ağlıyorsun. gören de tedavisiz zührevi hastalığa kapılmış sanır. doktora gideceksin sana gerekli ilaçları yazacak bir hafta sonra iyileşeceksin.
    amaaaaa aynı hastalığa yakalanmamak için çok temiz olmalısın. bir üymize açıklama yaptım şuradan oku ve uygula www.kizlarsoruyor.com/.../q1861673-iki-gundur-vajinamin-icinde-asiri-derece-kasinma-var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kulaktan dolma bilgilerle boşu boşuna kendinize eziyet etmeyin. kendinize teshis koymayın. derhal jinekologa giderek muayene olun. mantarın çok etkili ilaçları var bir kere. duzenli kullanırsanız geçer. tekrar durumunda agızdan alınacak ilaçlarla tedavi edilebilmektedir. ilaç ismi yazamam çünkü oncelikle mantarmı degılmı oan bakma tetkikleri yapmak lazım. geçmiş olsun. jinekolog dr.

0|0
    0|0
    • Bulundugum yer tatil bolgesi ayrica ben simdi nasil gideyim bayram zaten eczaneden alacaktim ilac

• bayramın bitmesini bekleyin ozmaan gelişigüzel ilaç kullanılmaz..

• Salak slak konuşma hemen bir hastahaneye git yanlış yapacağın birşey ömür boyu köpek gibi surunmene neden olur

0|0
    0|1
    • Eczaneden ilac alsam olmaz mi

• gıt ılk önce eczaneye söyle durumu durumu bılmeden neyınne olmadan sana ne ılacı verecekler

• geçer yaa temiz tut. s olmazsa doktora git. s

0|0
    1|0
  • aglama cadı doktora git ilac versin gecer ama fazla ilerletme..

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz cinsel bölge hijyenin bozukmuş bir jinekoloğa git bir ilaç versin.

0|0
    0|0
  • Eczaneye git yardımcı olur sana bayan eczacı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora gitmeden nasıl teşhis koydun kendine? mantar testi yapmadan mantar olduğunu doktor bile anlamıyor sen nasıl anladın? saçma saçma iş yapmayın ya. jinekolog yoksa genel cerrahiye başvur.

0|0
    0|0
    • Ama belirtileri resmen onu gosteriyor

• Daha once hic gitmedim de evet aslinda utaniyorum

• utanmana gerek yok doktor 2 dk bakıyor sadece. sonra bir de akıntı örneği alıyorlar. benimde kolumda var sanırım. bu ara bende uğraşıyorum. ordan biliyorum.

• Fitil ya da hap verir uzman açıp bakmaz korkun yersiz

0|0
    0|0
  • Mantar yüzünden mi ağlıyorsun? Kafan iyiymiş satsana bana.

0|0
    0|0
  • Gozyaslarini temiz bir pamukla vajinana sur bebegim

0|2
    0|1
Yükleniyor...