Kadın doktoru vajinama bakıcak, utanıyorum?

vajinamın bir bölgesinde 3 aydır şişlik var acıyor, doktora gidicem ama çok utanıyorum vajinam çirkin zaten, birde elini değerse kotu olmazmıyım :(

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıkta mahrem olmaz derler. ayıbı yok yani.
    çirkin olayına gelirsen cinselliği kenara iter sadece görsel bakarsak dünyanın en çirkin organıdır. ama işin içine cinsellik girince bal kutusu olur.
    doktor sana cinsel yaklaşımda bulunmuyor bu nedenle cirkin falan demek gibi bir saçmalığı bırak. ayrıca doktor nicelerini görüyor. iltahaplanmışını yara olanları kısacası daha iğrençlerini.
    gelelim kötü meselesine. sen doktora sevişmeye mi kontrole mi gidiyorsun önce bna karar ver. sevişmeye gidiyorsan kötü olur ıslanırsın. ama kontrole gidiyorsan birşey olmaz. cinsellik beyindedir organda değil. sen ne niyetle gidersen onu hissedersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sağlıkta utanma olmaz hanımefendi. doktorlar hastalara sadece hasta gözüyle bakarlar. saglıgınızı dusunuyorsanız gıtmelisiniz. jinekolog dr.

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya? üstelik bayanmışta :) daha ne işte? ayrıca bir günde senin yaşın kadar kadına bakıyor o doktor. saçmalama lütfen :)))

0|0
    0|0
  • Haklısın, bence KBB uzmanına görün. Belki daha iyi hissettirir sana kendini___

0|1
    0|0
  • En fazla ıslanırsın ki merak etme doktorlar alışkındır buna sıkıntı yapma ilk kez seninkini görmeyecekler yani.
    Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • askerde bize bakmıstı erkek doktor demişti yavsuak bir sendemı var ne dikiiyorsun :D

0|1
    0|0
  • Ya bu sagliginiz icin zevk icin deilki hanimefendi

0|0
    0|0
  • haydaaaaaa ne sacam bir dusuncen var, onun isi o, nerler gordu onlar neymis virjinam cirkinmis, yok bide gitmeden oraya makyaj yapaydin :)

0|0
    0|0
  • Bende çok kötü olurdum ya

0|0
    0|0
  • Doktor bayansa rahatol onlar neler goruyor neler

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi vardır

0|0
    0|0
  • doktora ayıp olmaz sağlık bu

0|0
    0|0
  • Sağlıkta Ayıp Yoktur

0|0
    0|0
  • utanılıcak hiç birşey yok sonuçta sağlık bu hem o doktorlar hergün görüyor ^^

0|0
    0|0
  • Bak bunu dedin aklima geldi simdi neden kadin ürolog yok la 😕

0|0
    0|0
  • Bence bayan doktora git bencede vajina çirkin büyük büyük annemin kırışık boğazına benziyo

0|0
    0|0
  • olsun. senden başka niceleri görmüştür o. sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Cirkin derken abarttın sanki..

0|0
    0|0
  • Ben basurdan dolayı gittim 2 sefer, doktora dedim abi ufak birşey bakmaya gerek yok. Olmaz olmaz bakmam lazım dedi i. ne :@

0|0
    0|0
    • tahrik oldunmu

• gitmicem ya :(

• gitmezsen dahada şişer görürsün ebenin a*ını :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Gripken doktora gittiginda sirtini acip oksur dedigin zaman, ya da gogsune dayadigi zaman stetoskopu, utanmiyormusun? Utanicak ne var be güzelim doktor bu kim bilir ne vakalar gördü :)

0|1
    0|0
  • Kotu derken? Merak etme nikahina almicak ya da ayyy igrenc demez. Hem de kadin, sorunun ne olduguna bakicak cekinme. Allah korusun sagligina bir sey olmasin..

0|1
    0|0
  • O ne vajinalar görüyo bisey olmaz

0|1
    0|0
  • Gitmeden rimel sürüver, bir de eyeliner çek doktor aşık olsun agsbdbdj :D ruju da unutma ama *-*

0|0
    0|2
  • Yaşlı kadınlarınkinden kötü de değildir heralde.

0|0
    0|1
Yükleniyor...