Zifaf gecesi sonrası bir sonraki ilişki için beklemek gerekli midir?

Arkadaşlar bakire birinin, ilk geceden sonra bir sonraki ilişki için bir süre beklemesi gerekli midir?

Benim kulaktan dolma bilgilerime göre, ilk geceden sonra birkaç gün beklenmesi gerekirmiş, çünkü içeride yara tarzı şeyler oluşurmuş ya da oluşabilirmiş.

Böyle deniyor.

Kimseye de soramıyorum haliyle, bilginiz varsa aydınlatır mısınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bişey yoktur...Ancak kişiden kişiye göre değişebilir...Çünki ilk geceki kanama yüzünden, sonraki günler doktora başvuranlar bile vardır...Ama bunlar seni korkutmasın...Gerçek bir hastalığın yoksa eğer, sexde olan her sorun psikolojiktir ve aşılabilir...Yani çok büyütüp endişe etme...Ayrıca, burada söylenen cevaplar yerine, internetten "ilk gece" ile ilgili doktorların yazılarına bakabilirsin...

0|0
    0|0
    • Araştırdım ama tatminkar bir yazı bulamadım...

Sorum ilk geceden sonrası icin geçerli.

İlk geceden hemen sonrası olur mu?

Beklemek gerekli mı? Bunları merak ediyorum...

Gerçi cevap vermissin guzel sekilde. Bunları dikkate alacağım teşekkürler.

Gene de teşekkürler.

• Cevabın icin teşekkürler...

Baya aciklayici oldu benim icin ;)

• Rica ederim, azda olsa yardımım dokunduysa mutlu olurum :) iyi günler...başka sorularda görüşmek dileği ile :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sonuçta ilk ilşikide kanama olmazsa fazla üste bile girilebilir.Yavaş davranarak ıslanarak girilince sorun olacağını düşünmüyorum.

1|0
    1|0
  • zifaftan sonra, denize havuze girmek konusunda 2 gün kadar bekleyin derler, içeride ince küçük kılcak kanamalar olabilir, ve burdan mikrop kapılabilir diye, seks içinse sıkıntı yok bildiğim kadarıyla...

1|0
    1|0
    • Hım bu bilgi güzel teşekkür ederim.

Öğrendiğim iyi oldu. Sormasam balayında kardeş hayatı yaşayabilirdik :S

• =) bol şans =) bal ayı denmesinin sebebi o zaten =))

• evet bir iki gün yapmasanız iyi olur.

1|0
    1|0
  • ilk ilişkide kanama olsada olmasada girişin tamamlanmasından sonra çıkarıp tekrar sokmayın hasarın tamiri için bal kutusuna zaman verin en erken üç gün sonra tekrar ilişkiye girebilirsiniz.ikincidede ayni hassasiyeti gösterirseniz iyi olur ondan sonraki günler aman sabahlar olmasın türü olabilir.mutlu olun mutlu kalın.

0|0
    0|0
    • Benim de duydugum aynen buydu...

• bir makineyi yağlamadan, onu çalıştırırsan makine yanar..

işte bu sebeptendir ki makinede tahribatlar oluşur, bunun önüne geçmek için ya(ğ)lamak gerekir

0|0
    2|0
  • genelde dedigin dogru kız arkadasımın bakireligini aldım bir kere girdim 4 ve bes kere gidip geldim sonra cok agrıdıgını söyledi 4 gün bekledik sonra devam ettim sonra 2 sene boyunca devam etti ilişkimiz anal + vaginal takıldım dırdum. anal icin kayganlastırıcı ve prezervatif

kullanmak sart digeri icin sorun yoktu adet gecikmesi sorunu ve sancıları vardı dogum kontrol hapı kullandıgından rahat rahat bosalıyordum .

1|0
    1|2
    • oldu mu rahatladın mı şimdi.. libidon tavan yaptı mı

• eklemeyi unuttum 4 gün vaginal hücre duvarının yenilenmesi icin yeter :

rahatladım yarrraggıma saglık liboslarım tavan yaptı sen elizabet takılıyorsan benim sorunum degil hehehe :-)

• her zaman geçerli değildir ;)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk gece zorlanmadığın sürece ikinci güne her hangi bir takıntın olmaz buna dikkat etmelisin

0|0
    0|1
    • Zorlamak? Yani ilk gecede sonuna kadar gitmesi iyi degil diyosun?

• Öylemiymiş :s

0|0
    0|1
  • Yok öyle birşey ya

0|0
    0|1
Yükleniyor...