Sizce hangi burçlar bunlar? :)

Sözünde duramayan, özgüveni olmayan, gıcık şahsiyet. Hayat boyu illabirileri onu iteleyecek. Var ya, bütün ev kuşları, ana kuzuları geneldebu burçtan çıkar. Bunun sevdası bile bir halta yaramaz. Geneldeplatonik takılır haspam. Yoktur ki cesaret denen şeyin zerresi bunda,gidip de söylesin. Hadi bir mucize oldu zar zor söyledi ve siz de birhalt edip buna uydunuz. Eğer uçarı, hayatla eğlenen, aşkta heyecanarayan bir kişi iseniz bittiniz kuzum siz. Duygusal takılır bu koçlar.Sıkıcı mı sıkıcıdır. Her an ahlanmaya meyillidir. Ona bir şeyi bin kereanlatın anlamaz. Bir de anladım havaları ve sonunda anlattığınız şeyintam tersine yorumları yok mudur.Deli olursunuz. Soru sorup ne olduğunuanlamaya kapasitesi yetmez. Ama toplum tarafından sevilir. Niye, çünkükendinden başka kimseye bir zararı yoktur. Öyle hileyi, yalanıbecerecek zeka yoktur ki onda. Siz ona fıkra anlatın o gülsün, bir şeyanlatın o dinlesin. Başka bir işe yaramaz. Kıskanç, gıcık ve sıkıcıdır.

Dönek, iki yüzlü, karakter çorbası, tek başına tek bir işe bileyaramayan a*****. Tatlı dilli yılan. Bu var ya, bu, hayatı boyunca onubunu sömürüp durur. Bol organizasyonlu, bol dedikodulu, fesat mı fesat,defolu tipin tekidir. "Hadi arkadaşlar şunu yapalım..." "Aaa ayıp ettintabii ki gelirim..." "borcum olsun... " en çok yalanlarından birkaçıdır. Çok iyi yalan söyler. Gevezedir de. Sır tutamaz. Boştur bununağzı. Ayaklı Gazete dedikleri türdendir. Gezsin, tozsun, eğlensin, okadar. Öyle sıkıya mıkıya gelemez fazla. Laf olsun diye konuşur,evlenmek için evlenir, desinler diye yapar. Bir sözü diğerini tutmaz.Yanında kimse olmayınca da korkağın tekidir. Habire birilerinin , birşeylerin arkasından konuşur. Onun arkasından konuşur, bunun peşindenkonuşur. Ha babam konuşur. Güvenilmez tipin tekidir bu. Ama şeytan tüyüvardır bunlarda. Kendini affettirmeyi iyi becerir. Çabuk kandırırkarşısındakini. En dikkat edilmesi gereken burç grubudur.

Güncellemeler:
Açıklıyorum :

1. KOÇ

2.İKİZLER

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Yengeç demeye çalışıyorsan inanılmaz bir yanılgıdasın, onu söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • Yok ben biliyorum zaten :) sizler ne diceksiniz acaba diye sordum :) Yengeç degil :)

• ey yengeç şiddetli geçimsizim sana:))))

• Kıskaçlarını koparırım senin yanyan kaçarsın bak:)

• ikizler olmadığı kesin yengeç ya da balıkdır heralde ayrıca şunu söyleyeyim ikizler ikiyüzlü değildir dobradır ama %100 yengeç ya bu

0|0
    0|1
  • koç-ikizler!

0|0
    0|0
  • kime kızdın sen

0|0
    0|0
    • Yok kızmadım burçların kötü huyları hepsi var bende iki tane koydum doğruyu bilicekmisiniz diye :)

• Öküz burcu sanirsam

0|0
    0|0
  • Buldum. Gizli Kullanıcı. Hepsini para versen okumam.

0|0
    0|0
  • Kesin terazidir okumaya üşendim..

1|0
    0|0
  • başaksın belli buarada en iyi cevap seç beni

0|0
    0|0
  • Yengeç dersen Volkan'a söylerim evinden aldırır seni.

0|0
    0|1
    • Yengeç değil ya neden herkez yengeç diyor ? :)

• Bende anlamadım millet yengeç demiş onun için dedim. Götü boklu herifler ya.

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalık resmen.. Ruh hastası sanki bu iki burç.

Bu arada iki burçtan da değilim.

0|0
    0|0
  • 1.balık

2.ikizler

diye tahmin yürüttüm şuan.

0|0
    0|0
    • İlki yengeç bana kalırsa ama o koç yazmış:) "Duygusal takılır bu koçlar"

• Zaten değindikleri iyi taraflı değil ikizlere karakter çorbası demiş:)

• koç demişsin belli zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...