Penisin deri bölümünün soyulması?

Penisimin sünnet kesik bölgesi bir süredir belirli aralıklarla kabuk tutup sonrasında soyuluyor. Deri değiştiriyor gibi. İlk defa oluyor. Üroloğa gittim. Aslında cildiyeye gitmen gerekli ama hadi çıkart bakayım dedi. Aletimle bayağı oynadı. Bana bakıp bir şey sorduğu sırada aletimi hafiften okşadı falan. Adlında hoşuma gitmedi değil. Sonra alerjik bu bir şey değil dedi. Bakirim yani aids falan olması imkansız. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalama. bahsettiğin kadarıyla egzama belirtisi. bir doktorun elinde muayenesini sen erotik bir hareketle bağdaştırman da cidden hoş değil. sana krem verip iyileşmesini beklemeni söylemiştir.

0|1
    0|0
    • Yok doktora bir lafım yok. Önce epey utanarak gittim. Sempatik biriyimdir. Ne diyeceğimi bilemedim. Sonra doktor benim alanıma girmiyor ama aç bakayim dedi. Neyse önce evirdi çevirdi, soyulan bölgeyi gösterdim. Ondan sonra başını kaldırıp tebessümle ilişkiye girip girmediğimi sordu. Bu sırada bir eliyle deriye bakarken soruyla beraber aletimin üst ve alt kafasından tutup hafif dairesel hareketlerle okşadı. Bir erkeğin aletimi görmesi nedeniyle biraz büzülmüştü. Belki deriyi daha iyi görebilmek için erekte olmasını sağlamaya çalıştı diye düşündüm. Kötü bir niyeti olduğunu söylemedim.

• benzer şey bende olmuştu ama benim ki gün aşırı seksten. bir ara manyak gibiydim. yırtılmalar olmuştu ve kremle çözüldü. nemli kalmamasına dikkat et.

• eyvallah. geçmiş olsun.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yılanla tek benzerliği şekli değilmiş demekki 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• artık nasıl asıldıysan mk deri değiştiriyor işte

0|1
    0|1
  • bunu okuduktan sonra hayatta üroloğa gitmem tabi ürolog kadın olmadığı sürece. :)

0|0
    0|0
    • Snob_ 'a verdiğim cevaba bak.

• Okşadı kısmından sonra trollük bekliyordum hayret.

0|0
    0|0
  • Cok asilma

0|0
    0|0
Yükleniyor...