Erkeklerde boşalmayla alakalı?

Erkekler bosaldiktan sonra bel agrisi cekermi? Yoksa erkekten erkege degisirmi bu durum?

Güncellemeler:
Tsk ederim baylar bni bilgilendirdiniz sapitmadan. Megr bugüne kadar kandirilmisim

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• bel ağrısı olmaz. çok kasar boşalmazsa kasık ağrısı olur. belle üreme organlarının alakası yok.

1|0
    0|0
    • Her iliskiden sonrs blim agriyor diyor. ne ayak bu?

• onu biz değil en iyi sen bilirsin :) poponun üst kısmı fıtığa benziyor. korkusundan belli olmasın ve sen de yanlış anlama diye bunu söylüyor olabilir ama bence ciddi bir doktora baktırın.

• teşekkür ederim eic için :) umarım problemin çözülmüştür :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Bel ağrısının boşalmayla alakası yoktur
    Boşalmak için sürekli git gel yapması ağrı sebebidir
    Olayın sıcağından seks esnasınabu ağrı anlaşılmaz ama boşaldıktan sonra gelen rahatlamayla aslında uzun süredir olan ağrı hissedilmeye başlar
    Bu kadın içinde geçerlidir
    Uzun süre doggy pozisyonunda duran kadın ağrıyı kolay hissetmez ama seks sonrası oda bu ağrıdan yakınır ;)

1|1
    0|0
  • ben hiç çekmedim çekenide görmedim

1|0
    0|0
  • erkekten ekege degişir spermler omuriligimizden geldiginden orda bir bosalma rahatlama oldugu ıcın kısa sureli agrı olabilir.

1|0
    0|0
  • Allah allaaah, boşalınca bel ağrısı olmaz, aksine olan ağrı gider.

1|0
    0|0
    • Napim esim bana yillardir böyle diyor. peki omi yalnis biliyor acaba? Neden bel agrisi var? Neden böyle bir yalan ihtiyac hiss ediyorki

• Bilmem, kontrolden geçsin, yanlış bir şey var.

• Beli nde bir rahatsızlığı varsa olabilir bisalmayla bir alakası yok. Yane

1|0
    0|0
    • Belinde sorun yok. üstüne basa basa hep der bunu. bmde nerden bilim evlendigim kisi ve ondan baskasiyla elini biöe tutmadim taki bir arkadasimla zesadüfen konusurken dedim bana güldü yok öyle bisey diyince salak sandim kemdimi

• hmm... ozaman bilemen bir dr görunsun

• yoo boşalınca sıkıntı olmaz genelinde

1|0
    0|0
  • Boşaldıktan sonra bel ağrısını ilk defa duydum. Uygun olmayan tempoda git geller yüzündendir o ağrı. Doktora gitsin mutlaka.

0|0
    0|0
    • Ilk defa duydunsa ya yalnis biliyor ya da uyduruyor

• Peki hiç boşalmamış mı ya da ne oluyormuş tam olarak?

• Öyle bir durum yok. sadece her bosaldiginda yani bosalirken ve sonrasinda bel agrisi oluyormus erkkelrde diyor bana. bikac kez veya uzun ysptiktan sonra sikayet ediyor guru duyarak. bnde baskasiyla beraber olmadigim ivin ne diyim dogru sandim

• yok oyle bısey. d

0|0
    0|0
    • yok mu gercekten

• erkeklere yapacak zaten birşey yok. karı gibi ancak atıp tutup muhabbet :)) mecburen uyuyorsun işte :))

• Oyle bir şey ne yaşadım ne duydum

0|0
    0|0
  • doktrora görünse daha iyi olabilir..

0|0
    0|0
  • bende olmuyor aksine rahatlama oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe degisir

0|0
    0|0
  • Suanlik oyle bisi yok olmazda sanirim

0|0
    0|0
  • Boşalma noktasına gelip bosalmazsa ağrı olur kasklarda fazla bosalrsa bel ağrısı olur

1|0
    0|0
    • Yani bir kac kez iliskiden sonra diyorsun
      Peki ilk bosaldiktan sonraki bl agrisi normalmi?
      Yani genelde yok diyorsunuz hmm

• İlk bosaldktan sonra şiddetine bagldr

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadın görünümlü erkek :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...