Gebelik kontrol hapları ilişki olduktan 3-5 gün sonra içilirse işe yarar mı?

gebelik kontrol hapları ilişki olduktan 3-5 gün sonra içilirse işe yararmı?
birde ne tür ilaçlar var ayrıca fiyatları hakkında bilginiz varmı?

Güncellemeler:
ayrıca olayın üstünden 2 gün geçmesi ile hamilelik kontrolu yapılabilirmi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum şu an poyasada ella denen bir ertesi gun hapi var bu ilac iliskiden 120 gun yani 5gun sureyle etkili kullanan bayanlarsa 100taneden sadece 2tanesi hamile kaldi tabi sen tam bosalma oldumu partnerinin yumurtlama zamanimiydi bunlari sor gebelik kontrol hapi degil senin cozum ertesigun hapi yalniz sitemim senin altina yatan salaga daha bunun ayrimini yapamayana verdi ya ne diyim ben

0|0
    0|0
    • benim altıma yatan işin kötüsü üstüme kalmak istiyor ben kondom kullandım fakat bir şey gittimi gitmedimi dikkat etmedim ve ister istemez kıllandım o yüzden bugun o dediginiz ilacı aldım içirmek istedim ilkten içmek istemedi sonra hızlı bir hareketle içtim dedi ama yine emin olamadım ne yapacagımı şaşırdım

• Bak eger icmediyse ve sen bosaldiysan hmile olup olmadigini 10 gn snra kan testi ile anlarsin sen bir isim dusun simdiden dunyaya bir veledi zina daha kazandirdiniz tebrikler

• yapacak bişi yok artık..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İşe yaramaz iş işten geçmiştir, doğum kontrol hapları adet bitimi ile kullanılmaya başlanmalı, senin dediğin ertesi gün hapı onun süresi 72 saat diye hatırlıyorum, yani geç olmuş en iyisi bir doktora gitmek

0|0
    0|0
  • Adi üstünde ertesi gün hapi :D

0|0
    0|0
  • Gebelik kontrol hapları dediğin ilaçlar mens bitiminde lullanılmaya başlanır. Siz çok geç kalmışsınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...