Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenli?

Arkadaşlar geri çekilerek korunma yöntemi ne kadar güvenli? Hap içemiyorum, eşim de prezervatif kullanmak istemiyor yardm lütfen.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• %0
    bu bir korunma yöntemi değildir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 5 sene o yöntemi uyguladım ve hiç bir sıkıntısıı görmedim
    Doğru uygulandığında sıkıntı yaratmıyor ama olayın zevkine hazzına rahtlığına kendinizi kaptırırsanız işte o zaman sıkıntı
    Zamanlama çok önemli
    Boşalma öncesi erkek görgüsüzlük yaparda fazladan bir git gel dahi yaparsa risktir
    Ayrıca unutmamak lazım ki zevk suyundada beşli miktarda sperm bulunur bunun önlemini almakta erkeğe düşer ;)

0|0
    0|0
  • Korunma yöntemleri arasında ki en güvenilmez yöntemdir. Hap içmek istemiyorsan aylık iğneler var ya da cilt altına yerleştirilen oks ler var

0|0
    0|0
  • riskli. sonuçta eşin de insan, kendini tutamayabilir. zamanında geri çekilemeyebilir.

0|0
    0|0
  • Geri çekilme hiç güvenli bir yöntem değil, erkeğin zevk suyunda sperm olma ihtimali var.
    ayrıca anlık bir seyle çekemeye bilir. iğne ya da spiral gibi yöntemler deneyin

0|0
    1|0
  • Erkeğe bağlı cidden ama risk olur onu söyliyim dayanamaz falan

0|0
    0|0
  • Guvenlo degildir

0|0
    0|0
  • güvensiz bence

0|0
    0|0
  • Eşinin kendini kontrol edebilmesi önemli elbette ama her yöntemde olduğu gibi bunda da risk var

0|0
    0|0
  • git spiral taktır

0|0
    0|0
  • itfaiye hortumunun tazyik şiddetini biliyon mu sen hatun istediğin kadar çek kendini

0|0
    0|0
  • Sistem güvenli fakat boşalma keyfi yarım kalıyor.

0|0
    0|0
  • eşin becerebiliyorsa sorun yok ben hiç prezervatif kullanmadım.

0|0
    0|0
  • valla çekebiliyorsanız helal olsun ben çekemem isterse dünya yıkılsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ona ve reflekslerine bağlı risk var tabi.

0|0
    0|0
  • Erkeğe göre değişir bu.

0|1
    0|1
Yükleniyor...