Diyelim ki bakireyim diyen sevgilinizle evlendiniz ve bakire olmadığını öğrendiniz ne yapardınız?

diyelim ki bakireyim diyen sevgilinizle evlendiniz ve bakire olmadığını öğrendiniz ne yapardınız?

Güncellemeler:
mazeret olarak tipik bir cevabı var bırakacagınızdan korktugu için söyleyemediği söylüyor

0|0
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• gerdek gecesi bakire değilim derse, üstümü giyerim salona geçer sigaramı yakar sabahlarım orda, severek evlenmişsem ki sevmiyerek evlenmem zaten, sonuçta bi yere kadar gelmişiz, 1 ay kadar aynı evde yaşarız ama hiç dokunmam ona, asla ihtiyacımı görmek için ona elimi sürmem,

1 aydan sonra boşanırım, sebebide anlaşamadık devam ederse daha çok birbirimize zarar verecez tek çıkar yol boşanmaktı ve boşandık, millet öyle bilsin yani...

Yoksa gerdek gecesinin sabahı ailesini arayıp kızınız bakire değil gelip alın yoksa elimden kaza çıkar demekte var, ama olmaz yakışmaz, o kızın psikojinisi bitirirsin, aile baska gözle bakar çevrenin dilinden düşmez, boşandıktan sonra ona temiz bi hayat bırakmak yakışır seven erkeğe.

10|9
    2|1
    • vaovv begendim :)ya iş olduktan sonra anlarsan durumu

• mk ilk defa bu kadar seksi ve güzel bir cevap gördüm bu sitede ağlayacağım.O kadar içten yazmıssın ki hayran kaldım.Bu cevap tüm patlaklara gelsin ve patlattıgım ve patlatacaklarıma :)

Erkekler Ne Diyor 39

• Herşeye rağmen kabul ederim de bana yalan söylemiş olması hep içimde bir yara olarak kalır. Onu bana yalan söylediği için affetmem ama mutluluğumuzu da bu sebepten dolayı gölgelemem...

Nikahıma almışsam herşeyiyle o artık benim namusumdur, günahlarıyla da sevaplarıyla da benimdir...

1|0
    0|0
  • peki ewlenince bırakacağını hiçmi aklına getirmez di ? ben direkt boşanırdım çünkü yaalanla kurulann bir ewlilik yalanla dewam eder we hayatta tek tahammülüm yalandır ewlenmeden önce açıklamasını yapsa kesinlikle daha bir anlayışlı olur insan

1|0
    0|0
  • öncelikle çok kızarım ama bakire olmadığına değil yalan söylediği için ona güvenim kalmaz daha sora önemli olan bekaretini nasıl kaybettiğidir insan hayatta hata yapabilir sonuçta namus bir damla kan değil ya şöyle olsaydı bakire geldi sonra seni devamlı aldattı bu bekaretten daha kötü bir durum bence...

1|0
    0|0
  • ilişkimiz süresince ben bakireyim diyip bakire çıkmazsa yıkılırım güven açısından aklıma neler gelir acaba bar çıkısı birine verdi mi sarhos olup tanımadıgı bi evde uyandı mı sütçüye sucuya verdimi die düşünürdüm ama evlenmeden önce sölüosa ve seviosam sorun olmaz die düşünüorum

1|0
    0|0
  • Evlenmeden evvel bana bu durumu açarsa, ve hakikaten ona güveniyorsam, bian bile düşünmem evlenirim...Ancak, evlendikten sonra bunu anlarsam, açıkçası bu aldatmak ile eş değerdir...Sonuç belli...

1|1
    0|0
    • aldatmak ile eş değer :) farklı bi bakış açısı tesekkurler

• geçen zamana yanarım... kimle ne zaman yaptığını merak ederim... seviyorsamda çok üzülsem çok kırılsamda terk etmem...

1|0
    0|0
  • yalan söylediği için sebebini sorar nasıl olduğunu sorardım iyice öğrendikten sonra da iki tokat koy kapının önüne bu konuda yalan söyleyen herzaman söyleyecek korkusuyla yaşamaktansa bu güvensizliğe dur derim hiç olmassa pisikolojim bozulmaz herşeyi önceden konuşmak lazım ama şimdi o kızın durumuda çok önemli açıklarsa aile ne diyecek sadece senin vicdanına bırakmış bir yandan da acıyor insan ama erkek için zor bir durum

1|0
    0|0
    • ay kıyamam yaa baya baya adamın yerıne koydun kendını :) saygıyla selamlıyorum seni :)

• kim sever ki :)

• yalancılar seviyor ya

• Böyle bi konuda yalan söyledigi içinn kapıya koyarım ..bu konuda yalan söylüyorsa ilerde herşeyi yapabilir

1|0
    1|0
  • Mazeretinin ne olduğunun bir önemi yok yalanla başlayan ilişkiler yalanla devam eder. Çok rahat bir şekilde bitirebilirim evliliği.

1|1
    0|0
  • Kim ne söylerse yalan söyler.

Böyle şeyler söylenmez yaşanır.

Yaşadığın zaman tepkini görürsün.

1|1
    1|0
    • benim böyle bişe yasadıgım ya da yasayacagım yok sadece meraktan soruyorum bi hayal et bu durumdasın ve cevapla şımdı soruyu :)

• Bunu zaten sana kişisel olarak sormadım kendim düşündüm.

O tepkiyi yaşamadan kimse ölçemez.

Nedeni ise diğer faktörlerin etkileri.

Geçirdiğiniz o gün.

Aranızda ki ilişki samimiliği.

Senin hakkında düşüdündükleri falan filan..

Dediğim gibi kim ne söylerse yalan söyler.

• haklısın

• sevgilimse, belli bir geçmişim varsa yapacak bişe yok. ama dürüst davranmayıp oldu bittiye getirdiği için kırılırım, güvenim sarsılır.

1|0
    1|0
  • belediya nikah memurları evlenme işlerini yurutur mahkemelerde boşanma davalarna bakarlar. gulerek gırdıgı evlndrme daıresınden aglayarak mahkeme salonuna sokarum onu, ha oraya gıtmeden guzel bırde dover ...

1|0
    1|0
    • herşeye tm da kadına siddete hayır

• dayak bnakıre olmadgndan degıl onun o ıstedgne verır kı vermstır mesele bana yalan soylemek, kımse benden calamaz...

• dogruyu soyleseydı gecmısıne saygı duyardım yalan soyledıgı ıcın bıterdı..

1|1
    0|0
  • ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Hayatı burnundan getiririm.İster istemez.Bana attığı yalandan dolayı büyük konuşmak gibi olmasın ama ertesi günü hiçbirşey yapmadan boşarım.Kimseye de bir açıklama yapmam.Tüm irtibatı koparırırım.

1|0
    0|0
  • valla ben bi erkek olarak o durumu hic hazm edemezdim.. yalan söyledigi elbet cikacak bir gün ortaya.. işte o an kendimi kontrol edemezdim bi tarafını kırıverırdım.. ulaa yazarken bile sinirleniyorum işe bak ya :)

1|0
    0|0
  • Boşardım.Bence evlilikte en önemli şey bakireliktir.Herşeyin ilki makbuldür.

1|1
    2|2
    • e onunla ilişkiye girdin artık bi sonraki de senin ilkin olmayacak :)

• çok sınırlendınız umarım basınıza boyle bısey gelmez kımsenın gelmez umarım :)samimi cevabınız için tesekkürler:)

• :) umarım. Ben teşekkür ederim :)

• ilk önce işimi halleder sonra döve döve sokağa atardım...

0|1
    2|0
    • söylencek söz bulamıyorum sana

• o yalan söylerken hava hoştu ama bir insanın helali olmak başka birşeydir...

• Terk ederim. Bakire olmadığı için değil ama.

1|1
    0|0
  • Söylemiş olsaydı farklı olurdu.insan kendini enayi gibi hisseder.

1|0
    0|0
  • Boşarım.

1|0
    0|0
  • kendimi dolandırılmış gibi hissederdim.yalan söylemesi,bakire olmamasından daha önemli

1|1
    1|0
  • direk boşarım :) basta solucek o ısı evlendıkten sonra soylerse adamı enayı yerıne koymus olur

1|1
    1|0
  • bakire olduğu için evlenmezdim zaten.

2|0
    0|2
  • döverim

1|1
    2|0
    • :)

• bence de hayır :)sadece erkeğe değil topluca yalana hayır :)

• kesnlkle bak yalan söylemedm :D döverim dedm direk ehehehe :))

• en baştan söylese daha olgunlukla karşılanabilir.

1|0
    0|0
  • Ama Bazı kızlarda doğuştan böyle bir sorun olabiliyor. Farklı boyutlardan ele almak lazım.

1|0
    0|0
  • Eğer bakireyim diyipde kandırmışsa evlenmeden önce direk babasının evine gönderirdim...

1|0
    1|0
  • ailesine söyler dim sonra boşanır dım

1|0
    2|0
  • :S nasıl bir soru Birini sevmişsem oda beni sevmişse hadi söylese kafadan redderım eyw neyse ama evlenmişsem ve bunu o an öğreniyorsam KAFASINA sıkarım .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• Diyelim ki ile başlayan sorular temkinlidir :D

1|1
    0|3
    • neden :)

• ağzını arıyorsun :)

• yukarda da belırttıgım gıbı benım bole bısey yasadıgım ya da yasayacagım yok maksat muhabbet olsun

• Bu sevgililer ne kadar ehli namusmuş...Valla sitede evlenmeden önce sevişmeyen bir bunlar vardır sanırım

3|0
    0|2
  • sözüm ona hepsi medenidir baksen:))

1|1
    1|0
  • Bakir olmadığı için değil yalan söylediği için hayal kırıklığına uğrarım

0|0
    0|0
  • NE kadar iğrenç yorumlar yazmış erkekler. yok döverim, yok ederim.

Siz masum'u paksınız değil mi? Allah büyüktür İnşAllah hepinizin kızları olacak. Bakalım o zaman onun dövülmesi sokağa atılması ne hissettirecek size...

1|1
    0|1
    • Yalan atıyosa kızım önce ben döverim..

• Bu ve bunun gibi kara cahillere laf anlatılamaz zaten. Benim yazdıklarımı kendi kafasında nereye çekmiş pislik herif. Hem bakire olmayan biri dinden bahsedemezmiş gibi konuşuyor, (e o zaman annelerimiz sussunlar hep) hem şiddeti savunuyor, hem de bana iftira ediyor.

Üstelik kendisi de namusunu koruyamamış bir erkek, kendi elini nikahlayan mel-un'dur. Hadis var, ayet var. Sen kimsin bana namusluluk taslıyorsun? Daha namusun ne anlam taşıdığını bilmiyorsun.

• Yüce Rabbimden tek dileğim,kadını cinsel bir nesne olarak gören, bir hizmetçi olarak gören, kadınlarını döven, onlara söven, psikolojik ve fiziksel şiddet uygulayan, karşı da aradığı 'namus' vasıflarından yoksun olan ve o vasıflardan kendi de yoksun olmasına rağmen, karşısındakini damgalamaya çalışan herkesi İnşAllah öyle bir hale getirir ki,herkesce bilinen bir hayat kadını ile beraber olup, onun kölesi olacak kadar bağlanır İnşAllah. Bu da benim bedduamdır.

• Bu konuda senin tutumun önemli önemli senin bu konudaki inançın ne sen onun yerinde olsaydın durum ne olurdu onunla konuşmayı dene birde gerçekten suçsuz olabilecegini unutma bu konuyla ilgili bir uazmana başvur pişman olabilecegin bir yanlış yapma

1|0
    0|0
    • yok böyle bi durumda degılım zaten maksat muhabbet tesekkurler yorum ıcın :)

Yükleniyor...