Millet 8 yaşındaki bir kız çocuğu gerdek gecesi öldü?

8 Yaşında ki kız çocuğu gerdek gecesi cinsel organında ki kanama yüzünden ölüyor. Bu nasıl bir insanlıktır? Düşüncelerinizi Alalım?

Haberin Detayı : www.posta.com.tr/.../...-iligili-flas-gelisme-.htm

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah gerçekten bu zihniyette olan midesiz insanları belasını versin. Kimsenin umutlarını göz yaşlarını gelecekleri yerde ve sözde bırakmasın...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oha ya daha yeni çocuk olmuş zaten

0|0
    0|0
    • Maalesef öyle. Kendi yaşından 5 katı küçüklüğünde bir kızla evleniyor. Ve ondan faydalanmaya çalışıyor. Sonuç ortada. . .

• Adam 40 yaşında mı yuh ya... Vakti geldiğin de hepimiz gidicez buradan belki onunda zamanı doludu ama bu şekilde olmamalıydı. daha öncede 10 yaşında bir kız evden kaçmıştı evlenmemek için Video falan çekmişti çok inandırıcı gelmemişti bana o zaman çok üzüldüm bu kızlara çok yazık Allah Yardımcıları olsun

• Aynen öyle nereye gidiyor bu Dünya? Bir evlilikte aşk sevgi vs olur. Ben burada bunu göremiyorum. Tek gördüğüm adamın zevk için masum insanın kanına girmesi. Adam kelimesi için özür dilerim. . .

• Hani küçüklerle sevilmek güzel olurda buda fazla O. o

0|0
    0|0
  • erkeklerden soğuyorum gittikçe.. genellemek yanlış olabilir ama bu tarz vb cinsellikle ilgili vukuatlarını fazlaca duyuyorm

0|0
    0|0
    • Sende haklısın. Zor bu devirde hem bayan için hemde o nadir erkekler için. . .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...