Herkesle tartışılorum çevremde insan kalmadı. Kim haklı sizce arkadaşlar?

işte yemekgimi hazırladım sefe sordum(paet time garsonluk yapıyorum) şef yemeğe çıkımı çıkma dedi ama yemek hazır diyince kızdı tabi haklı olarak neyse tamam dedim çıkmadım yemeğe. sonra geldi bütün arkadaşların içinde azarladı yok ona sormadan yemek nasıl hazırlanırmış felan gözlerine dik dik bakınva çok sürmedi bu tabi onurumu. zedelendi. tersleyecektim sonra boşver onun egosudur. beni başka bir işe yönlendirdiler onuda öğrendihim için huzurluydum yani. bir konu konuşuluyordu tam bende söyleyecektim hadi masalara dedi başka biri tepem attı tabi off be dedim gelince de eline koluna hakim ol dedi :) ben dahada uçtum başka kız geldi ondada bi hava eğer laf söylese onada çatacaktım ne bu artışlık diye neyse bana tavır aldılar gibi gülüyorum yani. geçen gün de arkadaşın teki geldi travesti gibi yürüyon dedi sende gardaş or..pu gibisin dedim ama nssıl ksfam attı beni kıskanan biri lsflsrında hep bir eleştiri vsr bende sürekli eziyorum onu neyse elimi omzums attı indir bakalım o eli dedim kudurdu bi laf dedik diye ksvga mı edicez felan dedi. okuldada oluyor saçma sapan hakaret edercesine konuşuyorlsr onlara sert çıkıyorum. yani sonuç olarak ya çok haklıyım yada çok sinirliyim neden herkesle.tartışıyorum anlamıyorum çevremde insan kalmadı ;) ha problem değilde tartışmak hoş değil

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Olur olmaz nedenlerle insanlarla kavga etmek hos degil tabii ki. Sakinlesmeye calis biraz. Sabahlari meditasyon yapabilirsin, benim sinirsel sorunlarima cok iyi geliyor=).

Not: Meditasyon dediysem ille uzak dogu yontemleri olmak zorunda degil, namaz da bir cesit meditasyondur mesela... Aklini temizler, sakinlestirir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabır çek sabır olur öyle dönem dönem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen haklısın herkes haksız:)

0|0
    0|0
  • sen haklısın.(korktum bana da kızarsın diye o yüzden gizli yazıyorum :S)

0|0
    0|0
  • bncede sabır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...