Kız arkadaşımın videoları. Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar,

Herşeyi baştan anlatacağım, sizlerde lütfen yargılamadan düzgün cevaplar vererek bana yol gösterin

Eşinden boşanmış 27 yaşında bir erkeğim. yaklaşık altı ay önce çalıştığım şirkete bir bayan başladı ve onun birlikte çok geçmeden bizim ilişkimiz filizlendi. Ben uzun yıllardır hissetmediğim tüm duyguları onda hissettim. Kız hiç evlenmemiş geçmişinde ise depremde babasını ve kardeşini kaybetmiş büyük tramvalar yaşamış bende bu durum erkeğin şefkat duygusuyla birleşerek aşırı sahiplenme duygusuna yol açmıştır.. Tabiki hepsi bu değil şefkat sevgiden sonra geldi ki ben bu yaşadıklarını ilişkimiz başladıktan sonra öğrenmiştim.

Herşey çok iyi giderken benim onun için hep özel olma isteğim ondan saçma sapan isteklerde bulunmama neden oluyordu ve kendimi sürekli haklı görüyordum. (Şu andada öyle) Mesela face veya mail şifrelerini bilmemin bir sakıcasının olmadığını düşünüyordum ben hep ilişkilerimi bu yönde yaşadım bir ilişkide kişisel özel durumların olmaması gerektiğine kişilerin tek vücut olmas gerektiğine inanıyorum..

Herneyse uzatmayayım face şifresini almamla geçmişinde yaşadıklarını öğrenmem an meselesi oldu yurt dışında kaldığı 3 aylık süre içerisinde yaşadığı 2 ilişki gözlerimin önündeydi (Yazışmalar) ve daha önce yaşadıkları ben bunların hepsini okuduktan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.. ama ben bu kızın bakire olmdığını biliyordum bunu sorun etmiyorum yeterki ruhu fahişe olmasın diyordum..! Sonrasında ben kendisini karşıma alıp geçmişinde benim önüme çıkacak, çıktığında beni rahatsız edecek birşey olup olmadığını sorduğumda bana hayır dedi.. ama benim için rahat etmedi bu kişilerle irtibata geçtim birlikte fotoğrafraflarımızın silindiğini söylerek kendilerinden istedim.. 3 gün sonra mailler gelmeye başladı önce fotoğraflar geldi öpüşürken barda orda burada delirmek üzereydim.. gerçekten depresyona girdim hayata bakışım değişti. sanki benimle birlikteyken bunları yaşamış gibi hissettim bana yaptığı hareketleri yapıyor aynı şeyleri söylüyor hatta benim gibi öpüyordu..! sonrasında karşımdaki kişileri biraz daha zorladım sonra sırayla videolar gelmeye başladı yine öpüşürken 5er dakikalık videolar onlarla birlikte bakışım sürekli değişti. kısa bir süre sonra bu adamlardan birinin evli olduğunu öğrendim büyük bir şok yaşadım! sonrasında herşeyi düzeltmek için onunla sevişirken kustu!?! durum belki farklıydı ama ben onda durum sonrasında sürekli o görüntüleri gözelrimin önüne getirerek bu adamlarla bu kadar istekli benden sanırım tiksiniyor gibi bir düşünceye kapıldım! ama kız sürekli beni sevdiğini ayrılmak istemediğini yaşayamayacağını söylüyor? nitekimde sevdiğine inanıyorum çünkü ona "sen bu adamın metresi olmuşsun" deme öküzlüğünü bile gösterdim..! Arkadaşlar ben ne yapayım lütfen yol gösterin videoları silemiyorum! nedenini bilmiyorum ve sürekli izliyorum kızdanda vazgeçemiyorum çok seviyorum.. şaşırmış bir durumdayım..! Yardım edin arkadaşlar..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sakin ol ve sil videoları. herkesin geçmişinde olur böyle şeyler. kıza üzüleceğine kendine bak. kaç kere bir kızın arkasından baktın? kaç tane kızı arzuladığını hatırlıyor musun. bu işler böyle yürümüyor geçmişte yapmış olduğu şeyler için yargılanmayı hak etmiyor. sen onu seviyorsan onu bırakma geçmişe takılı kalmak sadece bu günü yaşamana engel olur ve hiç bir şey mutlu edemez.

1|1
    0|0
    • ben saklamıyorumki... dostum ben ondan daha fahişe bir adamım..! buna laf yok ama ben geçmişimde yaşadığım hiç birşeyi böyle teşhir etmedim.!

• Sana öyle inanmak istiyorumki.. keşke sen haklı olsan yukarıda bulunan yorumları okurmusun :( neyse

• arkadaşım gerizekalı kızlar cevaplamış ne okuyorsun o kezbanları yaşadıklarımdan anlatıyorum yine de karar senin ama mutlu olacağın karardan vazgeçme

Kızlar Ne Diyor 5

• yani bence biraz ayıp etmişsin. Bu facebook şifresini almak zaten ben senin yaptığın her şeyi öğrenmek istiyorum, öğreneyim ki senden nefret edeyim gibi bir şey. ya da her hareketin kontrolüm altında olsun ikimizinde şahsına ait kişisel bir hayatı kalmasın demek. senin düşüncen gerçi bu saygı duymak lazım ama bence yanlış. Onu tanıman lazım ama bu bir gerçek. öyle ya da böyle öğrenmişsin bunları madem, onu daha iyi tanıman gerektiğinin ipuçlarını da yakalamışsın o zaman. Şaşırdım gerçekten anlattıkların masum bir birlikteliğe benzemiyor dikkatli olman lazım. belki kız sevgi yoksunluğunu bu şekilde gideriyordu onun da psikolojisini bilemezsin gerçi, ancak başka bir seçenekte var :/ bu konuda dikkatli olmalısın anlatabiliyor muyum? bunu anladığın zaman onun saflığına inanırsın ve o gördüğün resimleri videoları unutmak daha kolay olur. zamana ihtiyacınız var. bu zaman da biraz dikkatli gözlemlemeni öneririm.

0|0
    0|0
    • Ayıp konusunda haklı olabilirsin.. fakat benim ilişki tarzım bu? söylediğim gibi ben özeli ortadan kaldıran ilişkileri seviyorum.. dikkat ediyorum ama.. korkuyorum.. ciddi anlamda bağlandım ve korkuyorum.. hepsi bu

• Pişman olduğunu söyledi.. dedim ya benim geleceğimi bilseydim? yaşarmıydın dedim..

O hayır ben o anları siler atar sadece seni arardım dedi.. ama bilmiyorum ya.. :( öyle zor durumdaymki gururu kırılıyor insanın.. izledikçe soğusam sürekli izleyeceğim.. ama yok.. izledikçe deliriyorum.. sevgi hep aynı.. ama yüzüne bunları belirtmiyorum sürekli ayrılıyorum soğudum diyorum..

• almak istediğin cevap bu olmalıydı. sen den öncesi sonuçta bu. ve üstelik pişman. onlara bu kadar değer verdiğini borçlarını ödediğini de sanmıyorum ayrıca :) kıskançlığın yüzünden rezil etme ilişkinizi derim ben

• sen evlenip boşan kızdan da ilki olmak iste (aa dur biliyordun ama görünce dank etti) niye istiyosunki eski fotoğrafları videoları kaldıramayacaksan niye karıştırıyorsun. şimdi kıza da acı veriyorsun kendine de.. artık ben eski ilişkinize eskisi gibi mutlu mesut devam edebileceğinize inanmıyorum sana tavsiyem ileride tanıştığın kişilere böyle davranmaman.

0|0
    0|0
    • Güzel arkadaşım,

Ben ona hiç bir zaman neden bunları yaşadın ? demedim...! Sorunum ilki olmakta değil.. ayrıca benim onun ilki olmamamda onun bir çok ilişki yaşaması yada olayın dengesi değildir.! sorun sadece yaşadıklarını kayıt altında tutması..! bir gün hayatına biri girecek ve onunla ömür birleştirecek bir kaçtane hayvanın arşivinde olan bu video ve fotoğraflar sence can yakmazmı? evet peki onları yaparken bana yada evleneceğe adama saygısızlık etmiş olmuyor mu? sorumu dikkati oku!

• ya sen evlenmiş ayrılmış bir insansın.. hiç evlenmemiş bir kızın evlenmiş insanlarla ne işi olur bunu sormalıydın önce kendine. kız fahişe resmen

0|0
    1|1
    • bence çok saçma bir cevap bu..! ne alakası var.. boşanmış olmak ? senin beynini merak ediyorum..

• gerçi 18 yaşındaymışsın... pardon..

• alakası çok.. hiç evlenmemiş biri dururken insanlar neden dul biriyle arkadaşlık kursun ki! davul bile dengi dengine.

• vay haline arkadaş..

biraz zaman lazım zamanla daha iyi tanıyabilirsin.

0|1
    0|0
  • bu kadar uzun yazmamış olsaydın okurdum üzgünüm :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• face şifresini istediğimizde vermem diyen kızlara kapak olsun. Ne pok yediklerini bilmeyelim diye vermiyorlar. Korktukları birşey olmasa zaten verirler. Neyse bence ondan aile olmaz o o yolun yolcusu. Temiz bir kız-kadın bul kendine. Sen diyorsun ki bedeni kirli ama ruhu ors. Olmasın. Iyi de ruhu temiz olsa zaten o pislik hallerini görmezdin. Demekki ruhu da ors. Ve sen ors. Seviyorsun. Mantık yürüt edepli bir kızın yapacağı birşey değil onlar. Şimdi ister zevkine bak ister iyi birini bul.

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin terbiyesiz kahpe

0|0
    0|0
Yükleniyor...