Oralın tecrübe ile alakası var mı?

arkadaşlar bi kız arkadaşım vardı 2 sene kadar takıldık hertürlü cinselliği yaşadık ama gel gelelim oralı bi türlü yapamıyodu bir türlüde öğrenemedi,bazı nedenlerden dolayı ayrıldık falan şuan biriyle çıkıyorum ve ilk defa bana yaptığını söylemesine rağmen sanki vajinaya giriş yapıyorum o derece güzel oral yapıyor. kendisi bakire.. yani kısacası oralın güzel yapılması tecrübe ile mi alakalı yoksa insanın becerisine mi bağlı ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle başka biriyle yaşadığı cinselliği bu kadar detaylı anlatarak sevgilini kimseye mastürbasyon malzemesi yapma...

Sorunun yanıtına gelince; hem tecrübeyle olur bu iş, hem de yetenekle... Ama tecrübe illaki uygulama ile kazanılmaz... Belki filmlerden, belki arkadaş çevresinde konuşabildiği tecrübeli insanlardan öğrenmiştir...

Aksi bile olsa, seni mutlu eden bir kızın geçmişini öğrenerek ne elde etmeyi umuyorsun?

3|1
    0|0
    • hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.kusura bakmayınız maksadım kimseye malzeme çıkartmak değil yanlış anlaşıldı sanırım.

Kızlar Ne Diyor 7

• Tecrübe

0|0
    0|1
  • ne kadar istemesine bağlı...

0|0
    0|1
  • tecrübe

0|0
    0|1
    • saçmalama tecrübe olsa diğer ikisene takıldığım kız prof olurdu.

• o zaman o hem tecrubesz hem yetenekszms :)

• tecrübeli ama yeteneksizdi,demek istediğim olay olmaynca olmuyor,istediği kadar tecrübeli olsun yapamıyor.ama diğeri ilk defa yapıyor ama süper yapıyor.

• Tecrübe , istek ve azim :)

0|2
    0|0
  • İlk olduğunu nerden biliyorsun? Peh

0|0
    0|1
  • kendi becerisine ilk yaptıgımda, sevgilim ilk yaptıgımı anlamadı bile ...

0|1
    0|0
    • demekki güzel yapan herkez tecrübeli değilmiş dimi..

• he ya bende hiç beceremem dişlerim batıp duruomuş yara oluo cocun pipisi :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen nasıl izlediğin p*rnolarda bişeyler hoşuna gidiyorsa.İstiyorsan bazı kızlarda bazı şeyleri yapmanın hayalini kuruyor ve uyguluyor zamanı gelince.Önce sevgilin demekki hep iğrenmiş yapmam demiş yapamam demiş kendi içinden.Yada aşırı titiz temiz birisi..Sanki öptüğü dudaktan ağızdan penisten daha az mikrop bulaşacak.

0|0
    1|1
  • bence ilk defa yapmıyordur. Tecrübe :)

0|0
    0|1
  • var tabiki iyi yapana phd veriyorlar

0|0
    0|1
  • tecrübe birikim şart eğitim olayı sonuçta

0|0
    0|0
    • eski sevgilime okadar cok uğaraştım öğreteyim diye öğrenemedi bi türlü,eğitimle olduğunu düşünmüyorum

• valla ben onu bunu anlamam birader cop cop cop diye ses geliyorsa iyidir ama tecrübeyle de alakası yok kadın isterse yapar yani

0|1
    0|0
    • ya bende tecrübeyle alakalı olmadığını düşünüyorum,alakası olsa eski kız arkadaşım öğrenirdi dile kolay 2 sene beraber olduk

Yükleniyor...