Komsunun kızı lezbiyen mi?

onunla tanışalı elli gün oldu aynı apartmanda komsuyuz,sürekli birbirimize cekildik mesajlaşmalar görüşmeler var belki bunlar için gayret gösterdim. evet ama anlam veremediğim halleri var işte bunları yazıcam.ben lezim o degil erkek arkadaşı var lez oldugumuda bilmiyr. mesele rahatlıkla şakayla karışık sevişelimmi diyor bana degil cinsel sohbetlerde ortaya konuşuyor.gözlerini gözlerlerime dikerek konuşuyor cilvelice cok fena yazıyor asılıyor sanki bana.bigün mesj attım öpeyim mi dudaktan dedim bana öp demez mi bide artısı bende öpeyimmi dedi valla sasırdı eylemde hiç öpüşmedik ama şakayla karışık sürekli söylüyoruz.beni çok seviyor tekrar tekrar seni seviyorum diyor.romantik seyler yapıyorum onun için hoşunada gidiyor neden diye sormuyor. annesine çok düşkün bana söyleyin şimdi bu kız nedir. bu aralarda sürekli küsüyoruz

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• al eve tut yakasından daya duvara . sora ordan karsı duvara çarp .d:Dasşdkasd manyakmısınız sız ya :D

0|0
    0|0
  • uzak dur ondan mumkunse tasının o apartmandan --- attention may lesbian--- dıkkat lezbıyen cıkabılır

1|0
    0|0
  • ben bisexüelim ama o bence lez değil sadece ilgi duyuyor.. değişik geliyor.. alkollü bir gecede onu çok rahat çözersin.. ilk gece oral bekleme ama :P

0|0
    0|0
  • Bence bir deneyim peşinde ve en yakın aday sensin :D

0|0
    0|0
  • belki biseksüeldir ama sana söyleyemiyordur

0|0
    0|0
  • SEN MERCİMEGİ FIRINDAN CIKARMALISIN

0|0
    0|0
  • Gel Bi Kahve İçelim Sakinleş .

Dadlım Git Söyle Ben Lezim Garıya Gıza İlgim Var Seni Yiyecem Emecem De =D

Sonra Olanları Burdan Paylaş Bizimle :P

0|0
    0|0
  • Benden bahset belki açılır

0|0
    0|0
  • evet lez

0|0
    0|0
  • icraata geçip öpmen lazım o zmn

0|0
    0|0
  • soruda komşunun kızı mı lez diye soruyorsun,sonra ben lezim diyorsun kafa karıştı

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorum ama sen kesin lezsin

0|0
    0|0
  • tam grup yapmalıksınız , off diyorum off..

0|0
    0|0
  • ohşş çok heyecanlı. more please

0|0
    0|0
  • bu işin sonu hiç iyi yere gitmiyor :)))) :))))

0|0
    0|0
  • Komşu kızını hemen yatağa atmalısın.

0|0
    0|0
  • Belki aksiyon arıyordur. Direkt tanı koymak manasız olur. Sen de kendini kaptırmadan, duygusal çekim olmadan sevişin. Yani tatmin amaçlı.

Bu arada eşcinsel misin, bisexüel misin?

0|0
    0|0
  • Olduki lezbiyen.Ne yapabileceksin.Çeneni kapatıp oturcan.Uzaklaşcan bu kadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• anca cilveleşir, sen işi ciddiye bindirince de kaçar, mesafe koyar.

1|1
    0|0
  • igrenç.

1|0
    0|0
  • Çok hoş bence.. sen adım atana kadar ileri gitmeyecektir.

0|0
    0|0
  • şakasına söylüyordur belki bilmem.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi tabi.. Yorum yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • belki biseksüeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...