• Sor
  • Bence

İlk gecede erkek ve bayan nasıl davranmalı nelere dikkat etmelidir?

Malumunuzdur ki Türk toplumunda bakirelik önemlidir ve bu yuzden bı çok kız ilk cinsel ilşkisini gerdek gecesinde yaşarlar, işte bu neden le ki bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kardeş bu mesele ciddi önemli. Birinci kural ilk gece illaki ben çatır çatır on numara sex yapcam diye umutlanma.Ikinci kural: herkes bir olmaz. Yani kimi kızlar arzuludur kimi ürkek.Abi ben ilk gece içinden çıkmadan üç posta attım diyen dallamalara bakma. Hepsi yalan. Kız ürkek birisi ise hiç acele etme. Inşallah bir ömür sex yapacaksın. Olsun varsın o gece sadece sarılip uyuyun. Ama eğer oda sende istekliysen bol bol sevisin. Ciril çıplak sarilin birbirinize. Ama mutlaka yatmadan banyo yapın tertemiz girin yatağa. Daha sonra kızın klitorisini uyar. Vajina islanmadan sakin girmeyi deneme. Penis başını daya ufak ufak ileri geri yap. Ama asla dibine kadar bir kerede gircem diye zorlama. Tavsiyem prezervatif kullan zira sende tecrübesiz isen girmeden boşalırsin. Prezervatif işi uzatır.

• evlımısın? yorum ıcın tesekkrler, gec bosalma sornm var o dert degıl de ılk gun kan geldktn snra bırakılr mı yada farzet kı ertesı gun yaptık bı hafta snra yaptık yaı ılk sex te kan gelnce devam edılr mı bırakılr mı yarna yara kapansın falan dıolar

• Öncekileri Göster
    • eyvallah teşekkirler

• Biz daima öncesinde banyo yaparız. Böylece hem daha dinç hemde daha sağlıklı oluyor. Bu arada biz ilk gecemizde yapamamıştık :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet gerçektende önemli bir konu tabi bakire olanlara..İlkgeceden önce yaşamışsalar önemi kalmıyor...İlkgecenin önemi fazla yok..Zaten ne olduğunu anlamıyor insan...2 gün düğün olduysaYorgunluk stres derken.OlmuyorYanlız amaç kızlık zarını yırtmaksa ilkgece buna şartlanmıştır erkek zatenBiraz o abazalıktan o yoksunluktan kendini kurtarması lazımdır.Gece uzun günler uzun ilk gece yapacağım diye çoğu kadını Vajinismus hastası yapan erkek dolu memlekette..Nasıl davranmalıdır erkek.Bu güne gelesiye kadar nasıl davranacağını öğrenmiş olması gerekir diye düşünüyorum...Sizlerde ilk gecenin önemi bekraret almak olabilir.Bizimki çok farklı bekaretimi vereceğim korkusu vardır ama.Olay sonucunu sizin kadar heyecanla beklemiyoruz.Kan akacakmı akmayacakmı.Ne kadar akcak yoksa durmayacakmı.Çevreden yanlış bilgilerin sonucuBunlar kendi kişisel yorumum:İlk gecede yapılması gerekenler normaldeimam nikahı2 rekat namazYüz görümlüğü öyle adetten pahalı bişey değilgerisi sizin özeliniz yıllarca siz yaşayacaksınız..Kulaktan dolma bilgilerle uygulama yapmak yanlış olurdu herhalde

• senden örnekler verseydin. Bir de evliliği tercih eder miydin?

• Öncekileri Göster
    • kendı fıkrımle kendı öz fıkrım arasındakı bbenzer ozellıkler ve farklar nelerdır? bana sankı ıkısıde aynı gıbı geldı

• Aynı zaten.Öyle laf olsun diye özfikir yazdım.

• Hoşgörü ve anlayış önemli

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum geçenlerde bidaha yazmıştım bayanlar gerdekteki davranışlarını neden nsıl bilmiorum ama hiç unutmuyorlar.o geceyi kabus yapmakta hayatını gecesi yapmakta elinde.erkek içine girmek ister kızda genelde alamaz...onun için o gece içine girmicekmiş sadece ön sevişmeden ibaretmiş gibi düşün.kız kıvama gelirse içine alır zaten..geç olsun güzel olsun...

• çok güzel ifade etmişsin ilave edeceğim tek şey ilişki gerçekleşirse zar yırtıldıktan sonra devam etmeyip yavaşca çıkarıp zevki sonraya bırakmak.sarılıp okşamak şefkat göstermek diye düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • beyler ılk gece zarı yırttıktan snra devam edılır mı? kımsıı edılmez dıo kımısı bısı olmaz dıo nedr bunun aslı evlı olan varsa anlatsın ya

• hocam seks kurallar üzerine kurulu bişi değildir.kızın güveni sonsuzdur çok istiyordur acısı korkusu yoktur ki arada böyleleride çıkıyormuş.:) istediğiniz kadar devam edin.ama kimiside bi an önce olsun bitsin ister olur bitirmeside sana düşer.duruma göre hareket et abaza olma evlendikten sonra her gece gerdek:)

• başkan senin resimdeki adamın adı neydi ya sergei ivanov muydu,konuyla alakasız ama

• tılkı andreı, orhan ertürk. buyuk bır tıyatrocudur

• abiyi biliyorum pardon filminde falan da oynadı iyi tiyatrocu evet

• Herşeyden önce karşılıklı iletişim.Erkek ısrarcı olmayacak.

Yükleniyor...