Ikimiz de bosanmısız ama...

selam arkadaşlar ben eşimden boşandım yaklaşık 2 sene oldu şu an konuştuğum birirsi var oda 1 sene den fazla olmuş boşanalı tesadüfen bi tanışma oldu felan derken sevgili olduk biz yaklaşık 5 ay dir çıkıyoruz güzel herşey aslında ama ben güvenmiyorum gelecek düşündüğünü söylüyor ama ben inanmıyorum yada inanmak istemiyorum çok iyi anlaşıyorumda kafamızda uyuyor bir birimize ve benim güvenmediğimin farkında bana ne zaman güveniceksin diyor seni sevdiğime hiç bir zaman inanmıyacaksın diyor ben ne yapıcam bilmiyorum seviyorum onu ama içten olamıyorum hiç bir zaman cinsellik yaşantımızda var ailesi ile tanışmamı istiyor ama ben istemiyorum ya ben niye böyleyim ne yapmam gerek:((onu üzmek yada kaybetmekte istemiyorum ne yapmam gerek:((

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Cinselliğin güven gerektirmediğini anlıyoruz bu yazıdan...

Güvenmediğin adama oranı buranı nasıl açabiliyorsun? Bir videoya alsa falan ne yapacaksın?

Sen bence yine aynı tantanaya girmek istemiyorsun , dürtülerini bastırmakla yetiniyorsun olay bundan ibaret.

1|0
    0|0
    • ıkı guvenın arasında cok fark var o kadar serefsız ahlahsız bırı sı degıl kı olsa bılırsın zaten 5 ay ıcınde cınsellık duyguyla gıdıyor sevgı varsa ıcınde yasaya bılırsın öpe bılırsın sarıla bılırsın sevgı ve guven ap ayrı senın dedıgın konudakı guvenım var ona sonsuz hemde

• inş tesekkur ederım yorumun ıcın

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Cinsellik yaşayacak kadar cesaret varsa artık senin adim atman lazım,kendine güvenin yok gibi,herşey son noktaya gelmiş,sen kazanırsın

0|0
    0|0
    • ben ne adımı atıcamkı ya cok erken henuz

• karşındaki kişiye güvenmelisin,kendini hazır hissettiğinde yaşamlarınızı resmi olarak birleştirirsiniz,tanışmaktan korkma,

• hmm :((

• sen ne istediğini bilmeyecek kadar karmaşık durumdasın hemen aile tanışmasını bırakın zamana bırakın ciddi bir ilişki için erken sana göre

0|0
    0|0
    • evet bende dıyorum aile ıle tanısmam ıcın cok erken henuz bır bırımızden emın degılız tanımıyoruz dıyorum o da ben senı tanıdım guvendım ınandım dıyor

• takma kafana herşey düzelir

• umarım duzelır

• Geleceğini ilk eşinden çok düşündüğü için mi ayrılmış¿

0|0
    0|0
    • hayır anlasammıs ılk esı baska bır sehırden gelmıs daha sonra ıstememıs 6 ay evlı kalmıs

• Sen inanmak istemiyorsan bizim inanmamızı bekleme

• ya ınanmak ıstemedıgım nokta henuz cok yenıyız yanı 5 ayda bır ınsan bır ınsana bu kadar baglana bılırmı onun ıcın ınanmıyorum

• Evliliği düşünmüyorum ben de

0|0
    0|0
  • evlenmen gerekmez mi? evlilik senin bilinçaltına kötü kazınmış. Önyargılarından kurtulabilirsen yapabilirsn bence.

0|0
    0|0
    • evlılık gercektende cok ama cok kotu bır bıcımde beynımde korkuyorum ama oun o yasadıklarımı yapmayacagınıda bılıyorum ama genede ıstee:((

• kendi içinde şüpheye düşmüşsün. cinsellik de yaşıyormuşsun. evlenmek sadece medeni durumunuzu resmileştirip alenileştirecek. kaybedecek birşeyin yok.

0|0
    0|0
    • kaybedecek cok sey var aslında korkuyorum ılk deneyımımde cok yara ve darbe aldım ben korkumda o belkıde o yasadıklarımı yasatmayacak bılıyorum ama emın olamıyorum

• şimdi anladım. önceki olumsuz tecrübeyi yaşamaktan korkuyorsun... ama herkes aynı değildir. şimdi şöyle düşün bu ilişkin de öyle olursa yine boşanırsın, öyle çıkmazsa evliliğini devam ettirirsin. ya da psikolojik bir destek al...

• destek aldım daha once kolay seyler yasamadıgım ııcın atlattım ama cok sukur evet guzel olursa guzel ama ya basarısız olursa bu seferde o zaman bı yıkımdı r benım

• güven problemin var bir şeyi iki defa kimse yaşamak istemez hele kötü birşeyi hiç istemez zamana bırakın

0|0
    0|0
    • malesef ben hıc guzel bırsey yasayamadım onun ıcın mı bılmıyorum ama

• demekki bir süre daha yanlız kalıp mantığının sesini dinlemende yarar var.

• evet beklemelıyız bıraz daha

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi de adamın bir açığını mı yakaladın neden durup dururken şüpheleniyorsun ki güvenmiyorsun ? Herkes bir değil unutma ve adam ailesiyle tanışmanı da istiyormuş bir an önce birlikteliğinizi resmileştirin madem ..

0|0
    0|0
    • bı acıgını yakalamadım hatası bıle olmadı dıye bılırım ama ıste ılk te yasananlar cok can yakıcıydı onun korkusu atılmıyor ıcınden

• Boğa burcuyum sabırlıyım ama o kadar değil , kısım ben öyle böyle sevmiyorum ki :D

• :D en yengecım ama burclarda pen anlamam

• ilk evliliğnde mutlu olamayan herkeste güvensizlik duygusu olabiliyor.şimdi nasıl olsa arkadaş olarak yaşıyorsunuz bu şekilde biraz daha devam edin.bir gün o güven oluştuğynda geleceğinizle ilgili kararı o zaman verirsiniz.

0|0
    0|0
    • ewt ama sevgılımde guvenmedıgım ıcın huzursuz oluyor dıyorda bana guvenmeyecemısın dıye senı sevdıgıme ınanmıyacakmısın dıyo

• tanışmaktan ne çıkarki arkadaşı olarak ailesine tanıştırsın seni.

sende ailesini tanımış olursun böylece hem güven konusundada

düşüncelerin değişebilir.olumlu veya olumsuzda olsa.

• cok buyuk bı sehır degıl yasadıgımız sehır aileler gırerse araya emınımkı hersey hızlanacak onun ailesıde benım ailemde ısteyecek kı zaten sevgılımde ıstıyor yanı bılınıyoruz ıkımızde ama resmıyette tanısıldııgında cok daha degısıyor olaylar

• ne dediğine değil ne yaptığına bak güvenilecek biri olup olmadığını anlarsın

1|0
    0|0
    • baktıgın zaten ınsan guven duyuyor ya yanında cok huzurda buluyorum anlasıyoruzda ama gecmıstekı korkularım cok buyuk

• o zaman sakındığın göze çöp batar lafını hatırla ve rahatla biraz

• :) guzeldı bak bu laf sakınılan goze cop batar ılk deeyımde öyle bı battıkı çöp:(

• ortada bırsey yokken neden hayatı kendıne zehır edıyorsun bunun dusuncesı bıle adamı öldurur gıt tanıs aılesıyle ne kaybedeksın?

0|0
    0|0
    • aile ıle tanısıcam o benım ailemle tanısıcak o zaman ıs cıddıyet boyutu kazanacak ve bırde bakmısın hersey olmus bıtmıs olacak daha 5 aydır tanıyorum onu

• bıraz daha bekle o zaman belkı ona tam olarak guvenebılırsın

• evet beklıyorumda kaybetmek te ıstemıyorum

• sen daha ilk evliliğin hüsranını atlatamamışsın ki .

0|0
    0|0
    • kolay atlatılıcak seyler yasamadımkı ben

• O zaman atlatmadan neden yeni ilişkiye başladın ?

Yükleniyor...