Korunmadık, ertesi gün hapı alacağım.?

Kızlar sevgilimle korunmadan sevistik , içime bosalmadi ama ben yinede ertesi gun hapı kullanmayı düşünüyorum çünkü iki ay önce kendimi hamile falan sanıp triplere girmiştim ama cok şükür negatif çıkmıştı. Kullanan var mı bu hapı? Ne gibi yanetkileri oluyo? Bilen varsa anlatın. .
Not: hap ile ilgili cevaplar verin, bos bos konusmayin - 1 xpernizi alirim ;)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir doğum kontrol yöntemi değil. Çokta tavsiye etmem. Dr konrolünde sadece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alamazsınız - ya da + bişeye yaramıyor #))

0|0
    1|0
  • "cok şükür negatif çıkmıştı."

buradan sonrasını okumadım çelişkiler çelişkiler

0|0
    1|0
  • Ben bos bos konusmayi tercih ediyorum ve diyorumki bir muddet sonra burada soracagin soru su... Sevgilim beni neden terketti oysaki ben onun her istedgni vermistim...

0|1
    1|1
  • bize ne?

0|0
    1|0
  • Sen eksi verince 1 xperimiz düşüyor mu sanıyorsun

0|0
    1|2
  • Aferin sana böyle bir terbiyesizlik yapaıyorsun ve bunu sorarkende açıktan soruyorsun. CEsaretinize şaştım doğrusu?

Sizde baba-abi korkusunu geçtim bunlar yokda Allah korkusuda mı yok? Zaten olsa öyle bir günaha girmezdin

0|0
    1|0
  • Nor levo kullan...
    Ama geç kalmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sen eksi verince bişey olmaz ki :D

0|0
    0|1
  • Hapa zam gelmiş zaten tek 1 tane hap var oda 52 tl mi ne olmuş :S

0|0
    0|1
    • Bu arada hapı çok kullanma ilerde kısıra olursun

• Normalde dogum kontrol kullaniyordum ama biraktim ve ilk defa ertesi gun hapi kullancam ondn tedirgn oldm

• fazla kullanma bence daha benim bilmediğim birsürü yan etkisi var

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen șu sevgilim benimle hiç ilgilenmiyor diyen kız deilmisin niye veriyosun ilgilenmeyen çocuğa

0|1
    1|1
    • Orası beni ilgilendirir bos yazma

• niye verecek böylece adamı kendine bağlamaya çalışıyor ama bu kızdan çabucak sıkılır adam ilk bulduğu kızla bunu boynuzlar

• Ya siz ne cok biliyorsunuz ve tanimadiginiz insan hakkinda yorum yapiyorsunuz? Yazik ya aciyorum size dönün aynaya bakin kendinizi elestirin. burada milleti elestirip egonuzu tatmin etmenin anlamı yok.. siz benden daha temiz degilsiniz en azindan sy yorumu yazan kiz gibi korkak olup gizli kullanici yapmadim kendimi :) pis ergenler hadi baska yere toplanin

• Kullanabilirsin sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...