Farkında olmadan boşalma diye birşey var mı?

ben kondom kullanmk istemiyorum. zaten boşalaçam sırada penisi çıkarır boşalırm diye düşünüyorm. sevgilm ilişki istiyor hep. arada farkında olmadan boşalma filan mı oluyor ki insanlar kendine güvenip kondom takıyor? tecrübelilerden cevap bekliyorum lütfen!

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• tecrübeyle alakalı değil akılla alakalı. ya sizleri anlamıyorum seksi biliyorsunuz ama kondom ne boka yaradığını bilmiyorsunuz! ne kör cehalet ya.

kondom gebelikten korunma ve cinsel hastalıklara karşı kullanılır tecrübesizlikten değil. böyle bilgisiz insanlara cocuk yapma ve seksi yaşaklıcaksın be kardeşim!

0|1
    0|0
    • kondom kullanmadan sağlıklı birleşme olabilir mi diye sorma hakkım var dimi? sonuçta doğuştan herşeyi bilmiyoruz. YOKSA sen rasyonalist misin?

• saf :)

• ablası çocuk daha büyüyecek :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Tecrübeyle alakali.

0|0
    0|0
    • kesinlikle doğru.hiç başıma gelmedi kendimi tutabilmişimdir:DD

• sen bence korunmalısın fakat hiçbir erkek korunmak istemiyor en fazla yaptıktan sonra garantiye almak için ertesi gün hapı alırsın ki oda ayrda bir kere kullanılabiliyor üzerinden bayanın regl olup bitmiş olması gerekiyor yada bayan haplara veya iğnelere başlamalı hap kullanamam diyorsaa.. iğne aylık olanları falan var ama kesinlikle riske atılmamalı sonra kız regl dönemine kadar kafanı yer ya bişi olduysa bide gecikirse yandın yani:)

0|0
    0|0
    • ertesi gün hapı kesin işe yarar mı peki?

• anladım teşekkür ederim hapı ilişkiden 3 4 saat sonra almak da fayda var.

• evet daha sağlıklı olacaktır rica ederim sadece bilgilerimi paylaştım

• Farkında olmadan boşlama yaşanabilir. Her ihtimale karşı kondom kullanmalısın. Yada evlenmeden yapma :)

0|0
    0|0
    • farkında olmadan çocukta olabilir o zaman tehlikeli yani:DD

• yaw böle uzaktan uzaktan zor oluyo.yakına gelde 2 lafın belini kıralım:DD

• yok :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Boşalma öncesi zevk suyu gelir o tehlikeli olabilir ama.

1|0
    0|0
  • kendini geri çekmen mümkün tabi ama , o sıcaklık her yerini sarmışken bunu yaptığında çok nalet bir his oluşacak.Kondom o hissi yaşatmamak ve o geri çekme işini son noktaya bırakan salaklar için üretilmiş bir sigortadır.

0|0
    0|0
  • Geri çekmede başarı %70 risk almayın korunun.

1|0
    0|0
    • geri çekmede sıkıntı yaşamam ya çünkü buraya sormasam bilinçsiz seks düşkünü olmuş olurdum :) ama amaç sağlıklı yürütmek

• farkında olmadan var.

0|0
    0|0
    • aradığm cevap buydu. herkes lafı dolandırdı sağol ;)

• Bunlar Ergenliktende Olabilir Islak Rüyayı Biliyin Mi :=) ?

0|0
    0|0
  • Kendini çok kaptırırsan farkında olmadan boşalırsın. Ama her ihtimale karşı korunmanı tavsiye ederim. Ne olur ne olmaz bu işin şakası yok.

0|0
    0|0
  • tecrübeli erkek zaten ortalama birleşme süresini bilir,sen de tecrübe kazanana kadar kondom kullanacaksın ya da ertesi gün hapı

0|0
    0|0
Yükleniyor...