Göğsüm niye böyle?

19 yaşındayım göğüslerim sarkık değil ama cıvık yani elleyince yumuşacık sert olması gerekirken. 1.68 boyundayım 76kiloyum ama belli etmem beyse zayıflarsam kendini toplarmınsertleşirmi?

0|2
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gogus yag tabakasinin uzerinde gogus kasi bulunur.. bu kaslarini uzman bir fitnrss egitmeni denetiminde calistirirsan , gogus kasin kendini toparlar, dirilesip sertlesir.. bu da goguslerini istedigin sertlige ulastirir.. gogusler, löp yagdan degil , yag uzeri kas dokudan olusur. Tek cozumun gogus kaslarini biraz calistirmandir.. kilo degisimleri yasadiysan gecmiste , sagliksiz kilo alip verme sebebiyle kas doku kaybi yasamis olman kuvvetle olasi.. baska seylere kulak asma , gogus kaslarini sıkılaştirman kesin cozumundur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• dik olsunda yumusak olsun sorun olmaz ancak gogus kası ıcın spor yaparsan bıraz daha sert olabılır kac beden pekı 85 C var mı

0|0
    0|0
    • Evet aşşağıdada yazdım zaten

• Peki teşekkürler ama spor yapan biriyim zaten göstermiyorum kilomu

• rica ederım wuu bu daha ıyımıs devam o zaman spora gormek ısterdım senı :))

• Önemli olan karşındaki erkekte yarattığın duygu ve beğeni toplamı. Seni sıcak içten sempatik buluyorsa göğüs hiç umrunda olmaz

0|0
    0|0
  • görsel olmadan ne dememizi bekliyorsun. artık bir akım başlattı millet her bir yanını çekip atıyor yani :D

0|0
    0|0
    • Sarkık değil neyine bakıcaksın ! Yumuşak sadece oda görünürde anlaşılmaz

• sertleşince nolcak ki bu hali neden hoşuna gitmiyor?

• Sert iyidir diye düşündüm

• 20 yaşından sonra o kendini çeker cıvık olması normaldir çok katı da tercihen sıkıntı yaratabilir tam hafif pıhtılaşmış hali makbüldür.

0|0
    0|0
    • Eminmisin 80 c takıyorum yarın büyükte biraz

• hayırlısı.

0|0
    0|0
  • kilodan dolayı oyledir zayıflaman gerek canım bir an önce

0|0
    0|0
    • Kilomu belli etmiyorum ki ama spor yaptığım için

• Koşu yapıyorum sadece fitness aletleri kulanmıyorum

• koşu yeterli gelmez egzersiz falan yapman gerek birde duşun altında soğuk su uyglamalısın

• daha neyini belli etmiycen 76 kilo camış gibisin mk..

0|0
    0|0
  • yağ tabakası onlar. doğruyu bilmekte fayda var

0|0
    0|0
  • Göğüs Egzersizleri Yap. Mekik Filan Çek Sertleşir

0|0
    0|0
    • Ama neden öyle yumuşakki sarkıkta değil yumuşak sadece

• 19 yaş

• Hmm Geç Olmuş Olabilir Ergenlikten Dolayı Olabilir. ya da Çok Sıkıyorsan Oynuyorsan Ondan Olabilir. Fazla Sıcak Su İle Yıkanma Gögüs Kaslarını Sertleştirmeye Bak Egzersizlerle Mekikle Filan. Sertleşir Zamanla.

• Daha iyi yumuşacık olması -.-

0|0
    0|0
    • Taş gibi olmalı yumuşak iyi değil diye biliyorum ben

• Evet, biraz araştırırsan illaki karşına çıkar

• Peki saol

• yağmur kanka senmisin :D

0|0
    0|0
  • gogus degıl canım yag o yuzden kılo ver zaten kuculur)

0|0
    0|0
  • acilen koşmaya başla memiklerini kilo verince test etcemm

0|0
    0|0
  • kilo verince daha çok sarkakr spor yapman laızm birde krem kullan gerginleştirici yumusacak offf

0|0
    0|0
  • Öylesi daha iyi gerektiği zaman sertleşir o merak etme

0|0
    0|0
    • Eminmisin

• Evet şu an Nasılsa bundan sonra da öyle olur çok fazla değişmez bazı durumlarda geçici de olsa o istediğin sertlikte olur yani

• Kici gibi sert mi olacaktı anlamadım.. sonuçta et parcası yumuşak olacak tabi.. hayır senden başka kimin sert gögsünunu gördünde buna karar verdin ki?

0|0
    0|0
  • var mı resim

0|0
    0|0
    • Resim napıvaksın sarkık değiller ama fazla yumuşaklar sert olmaları gerekmezmi

• hayır görmek açısından dedim anlatmışında ondan

• Lütfen sus.

Kızlar Ne Diyor 2

• soguk suyla duş al

0|0
    0|0
  • yapın böyledir yapılacak bişey yok :/ ilerde daha sarkacak ama boşver seni beğenen böyle beğensin herşey göğüs mü..

0|0
    0|0
    • Sarkacak gibi değil ya bayağı kalkık göğüslerim sadece yunuşak

• Ahah çoknsaol ya :))

• ne demek canım :D :))

Yükleniyor...