Cinsel ilişkiye girmeden önce yapılması gerekenler nelerdir?

ya öğlen saatlerinde sevgilim gelcek ve cinsel ilişkiye gircez bu ilk olacak onunla , o gelmeden önce bi kere masturbasyon yapsam mı yoksa ona mı saklasam bilemedim.erken boşalma sorunum yok ama en son dün öğlen yapmıştım şimdi ise yine yaparsam kendimi dizginlemiş olurmuyum yatakta ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ona sakla

1|0
    0|0
    • fena patlama olcak o zaman

• işte ondan korktugum içn açtım bu başlıgı :D

• sakin ol oraya odaklan çok zevk aldığın pozisyonu en sona sakla ilk önce karşındaki doysun tatmin olsun sonra istediğin gibi yap partnerininde zevk almasını istiyorsan ikinizde yarım saat mola verin sonra tekrar devam edin ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• bencede ona sakla kendını

0|0
    0|0
  • reziller sizin ki aşk mı ki ?

0|1
    0|0
    • cinsellik yaşayamıcaz mı szin gibilerin tutumu yüzünden.sen sanki yapmıosun sevgilinle

• neyın ıstersen üzerine yemın edebılırım ki 1.5 yıllık sevgılımle henüz istemiyorum diye öpüsmedım bile .bunlar evlılıkte yasanacak şeyler nefsini aşkına karıstırırsan zatn o aşk olmaz . ki seninle evlenmden bunu yapanın senın gozunde hıc mı degerı dusmuyo bılemem neyse

• zaten günlük sevgilim o :D herhangi bir aşk söz konusu değil :)

• ona sakla bencede

0|0
    0|0
    • patlamanın şiddeti artacak o zamn :D

• iyi işte :)

Erkekler Ne Diyor 3

• lan geneleve mi gidiyon karıya ayıp olmasın, işten tam yararlanayım diye çekip mi gitcen.gerek yok ona sakla:D

0|0
    0|0
    • ne genelevi ya arkadaşım hatun ayarlıoduda son dakkada patlak verdi olmadı haftaya sarktı

• aga bana aşktan çok seks gibi geldi sizinki :D

hevestir bence evlenmeden önce böyle bir vebalin altına yatmayın derim ;)

0|0
    0|0
    • condom die bişi war dmi hocam :D . zaten ingilizce de de make love = aşk yapmak anlamına gelio sevişmek bizde aşk yapcaaz .D hani meyranın aşklayalım şarkısı var ya onu dinleyipte yapmakta fayda var :D

• yani sevgilin neticede , erken boşalsanda ilk seferde çok görmez.elle çitilemekten vazgeçmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...