Evleniyorum ama ilk geceden korkuyorum :(?

Arkadaşlar kızlık zarı bozulduğunda ağrı nerde hissedilir vajinada mı yoksa daha içerde mi

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek sevgi ve hassasiyetle yaklasirsa , incitmeden ve bastan sevisip seni hazirlarsa.. islanma dan kastim burada.. bir anlik hafif bir sizi hissedersin o kadar.. karsi tarafa buyuk is dusuyor.. ve o andan sonra cekilmesi lazim.. iki uc gun de tam iliski olmamali.. korkmana gerek yok.. dogum sancisi degil bu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bağırsakta hissediliyor

0|0
    0|0
  • Korkulacak bir durum yok :O

0|0
    0|0
  • Sol gozunle omzundada ağrı hissedebilirsin benden solemesi

1|0
    0|0
  • 3 ya da 5 cm içeride diye biliyorum evleneceğin kişinin cinsel organına gore değişir...

0|0
    0|0
  • evleniyon boşver rahat ol

0|0
    0|0
  • Hiç abarttıgın gibi bir acı olmayacak. İlk kez olacaksa kendini sıkma rahat bırak.. ön sevışmeyi uzun tutun sen iyice ıslan, ıslanma sorunu varsada yoksada her ihtimale karşı kayganlaştıcı alın lazım olursa kullanırsınız..

1|0
    0|0
  • Vücudun inim inim inlicek her yerin agrycak hahahahaa :D

1|0
    0|0
  • ne ağrısı hissedilsin zevk için yapılmıyor mu ne ma*yaksınız hakkaten:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yine mi yaa :) dostum şu yukarda "ara" diye bir yer var. oraya kızlık de, gerdek de, ilk gece de. bak bakalım neler yazmışlar? bir de hepsi gizli :)

1|0
    0|0
  • Agrisi acisi yok tatlim. Bu eski zamandan gelme yaygin bir yalan. Korkacak hicbisey yok. Allah mutlu mesut etsin. Sen bunu hic dusunme bianda olup bitiyo anlamyosn bile sdce keyif veryo

2|3
    0|0
Yükleniyor...