Benimle ilgilenen erkekler hep cinsellik istiyor, sebebi ne olabilir?

Fazla açık giyinen ya da havalı bir kız değilim. Etrafımdaki erkeklere bakmam da pek. Minyon tipliyim, yaşımdan küçük gösteririm. Hani çıtı pıtı. Ama erkekler... Hoşlandığım erkekler oluyor. Flört bile etmeden hemen yaklaşıyorlar. Gözlerimin içine manalı manalı bakmalar, beni kendilerine çekmeler, gittikçe daha yakın tavırlar. Hep istekliler, bunu da belli etmekten çekinmiyorlar. İlk buluşmada... Anlamışsınızdır işte. Peki sebebi ne olabilir? Saf mı görünüyorum acaba?

Güncellemeler:
Erkekler saf gördükleri kıza mı böyle yaklaşırlar?

0|0
222

En İyi Erkek Görüşü

• seninde farkında olmadığın özelliklerin vardır belkide.Seksapelin yüksektir mesela

2|0
    0|0
    • Ne zaman yüksek oluyor seksapel? Kıyafet, tavır? Nasıl olunca?

• cevap verdiğin icin tesekkurler. ( sakın cevap yazma bu iş uzar gider yoksa ) :D

• keşke yazsaydın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• kandırıp götürebilecekleri kızlara böyle davranırlar..(genelleme yapmamak lazım)

birde seni seven insanlar değillermiş...

bi ruhunu okşamak için yanaşanlar vardır birde kalçanı,göğüslerini..

bu ayrımı yapamıyorsun o yüzden yanında bitiyor böyle tipler..

bu ayrımı yapamadığın içinde biraz saftriksin demektir...

sonuç:etrafında seni düdüklemeye çalışan bir sürü çakal...

0|0
    0|0
    • Buluştuğum erkeklerden bahsetmiyorum sırf. Biraz muhabbet etsem böyle çıkıyorlar. Muhatap olmuyorum ondan sonra.

• ortam bozulmuş,delikanlı erkekte kızda kalmamış..sen kendinde arama suçu.

• bence yaş ile alakalı... bazı yaşlarda beyin ile libidolar yer değiştiriyor.

erkekler için normal, kızlar için çekilmez bir durum.

0|0
    0|0
  • Saf görüntünden ziyade bunun çevrenle ilişkilendirmekte fayda var...

Bunlardan ilki, sosyal çevrende beğenilen ve popüler olan biri olabilirsin... ikinci seçenek olarak, erkekler arasında sıklıkla konuşuluyor olabilirsin.(güzellik, çekicilik anlamında)

Cinsellikle ilgili olarak da bakışlarında istemeden bir sinyal veriyor olabilirsin... İnsanlar zaman zaman farklı anlamlar taşıyan bakışlar atabilir ve bu bakışların neden öyle algılandığını geç kavrayabilir...

Son olarak 18 - 24 yaş gurubu aslında erkeklerin seksle tanışma veya hormonlarının giderek yükseldiği bir dönem olduğundan sana yaklaşımları bu yönde olabilir...

Kendini rahatsız hissetmene gerek yok...

0|0
    0|0
  • Görünüşünün veya davranış şeklinin yarattığı bir çekicilik vardır belki ( senin farketmediğin), yada çevrende sadece Angutlar ( bu angut olayını bu sıralar sık kullanmaya başladım) var. Ancak genelde şöyle düşünebilirsin, büyük bir kısım erkekler asıl amacı geceyi kurtarmak için biriyle birlikte olmak ve kısa sürede bağlanmadan sorunsuzca ayrılmak. Ciddi ve harbi niyetli olanları ayıklamak, fark etmek senin meziyetine kalmış, ancak bilesin ki bir Flörtün, ilişkinin bir yerinde cinsellikde tam olarak olmasada devreye girer mutlaka ( öpüşme, dokunma vs..vs.. gibi..)

0|0
    0|0
  • kalbi atsa yeter mantığıda bu olsa gerek.

1|0
    0|0
    • Her kıza bakan/bakacak tipler değiller. Üniversiteli düzgün tipler. Yani benim sorduğum erkekler saf gördükleri kıza mı böyle yaklaşırlar?

• :) Görünüşüm saf ama herkes böyle söylüyor :/

• görünüşe aldırmam içerdekine bakarım yani kafasının içindekine :)

• manalı manalı bakmalar, seni kendilerine çekmeler, gittikçe daha yakın tavırlar. vay be bi tecavüz etmedikleri kalmış gerçekten. şu hareketlerden buram buram cinsellik akıyor. oysa sevgililer en fazla tavla oynamalıdır. elini de tutmaya çalışmıştır şimdi bu hayvanoğlu hayvanlar.

0|1
    0|0
    • :))) Daha doğru düzgün tanışmadan yapıyorlar diyorum bunları. Tanışmaya gerek yok biz direkt... diyorlar yani.

• Soru detaylarında fazla cinsel içerik olunca kaldırılıyor. 2 sorum bu yüzden kaldırıldı. Herneyse, saf gördükleri için midir?

• saf gördükleri için değil seninle uzun süreli bir şey düşünmedikleri içindir tahminen. yani şöyle ki "şu kızla bi sevişmeyi deneyeyim, olursa olur olmazsa da çok önemli değil" gibi. sadece saf göründüğü kızlarla uzun süreli bir ilişki düşünen erkekler karşı tarafı rahatsız edecek şekilde cinsellik muhabbetlerine girmez genelde. ayrıca bu senin yaşam tarzınla ve hakkında neler bildiklerine de bağlı.

• çekici bir tarafın vardır muhakkak ama senden faydalanmak isteyen erkeklerden uzak dur bence senin için hiç iyi olmaz birde sen bunu istiyor olmayasın kadınlar kuyruk sallamazsa erkekler bakmaz diyorum...

0|0
    3|0
    • Rumuzundan belli ne bok olduğun.

• sevişmek herkesin hakkı :/

0|0
    0|0
    • Sadece sevişmek? Daha tanışmamışız bile tam olarak. :/

• hmm , nasıl bi iletişim bu yahu :((

• bence etrafını değiştir erkek çevreni yani.hep abazalardan oluşuyor demekki erkek çevren.albenili kızsan etrafındaki de abaza ise ne beklersin...

0|0
    0|0
  • Bu soru 1 ay önce de vardı , bu sitenin fake sorular ürettigini düşünmeye başladım . Hatta bekleyin linki bulucam şimdi

0|0
    0|0
    • Vardır. N'olmuş yani?

• neyse konunu sabote ettigim için üzgünüm . Adam akıllı cevap verecek olursam ;

Bence tavırlarında seksilik var , çok pas veriyosundur farketmeden

• etrafta o kadar çok kız varki kolayca tavlanıp hemen cinsellik yaşayan..senide onlardan sanıyodur..ama sen tavrını kesin bi şekilde koyarsan vazgeçicektir

0|0
    0|0
  • sana rastlayanlar oyle çıkmış. yarın öbür gün adam gibi birine rastlarsın, ona da bunların yüzünden sert soğuk davranırsan belki de iyi gidecek bir ilişki hiç olmaz.

0|0
    0|0
  • senin kendine özel bir elektriğin var demek ki ayrıca ilk buluşmada ne istiyorlar öpüşme falan mı uoksa daha değişik şeyler mi?

0|0
    0|0
    • Birlikte olmak.

• yahuuu yavşama veya sözlü olarak söyleme aynı şey işte ilk buluşmada veya çevrende normal arkadaş olarak konuştuğun kişilerin daha orta da hiç bişi yokken böyle davranmaları normal değil bence he bazı şeyler geliştikten sonra normal sayılabilir orası ayrı tabii

• Teklif falan hakaret ediyorsun. Öyle şey olmaz. Zaten bir daha muhatap olmuyorum ya da en fazla arkadaş ortamında karşılaştıkça selam veriyorum o kadar.

• Rosalinda'yı Vahşi Güzeli çok izlemişler küçükken.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin gözü kör olmasın hepsinin aklı fikri uçkurunda kendimden biliyorum :D :D

0|0
    0|0
    • >:(

• Ya aslında kadınların da aklı fikri orda ama bir erkek bunu rahatça dile getirebilirken bir kadın bunu rahatça dile getiremez.

• kolay elde etıklerını dusunuyolar dır uğraştır sende bırazkı değerın artsın ...

0|0
    0|0
    • Elde etme diye bir şey yok yahu. Bakrym ben :$

• Biraz Kendini Belirli Et Ben böyle Bi kız degilim falan

0|0
    0|0
  • öyleyse sende istemiyorum diyecek tersliyeceksin

0|0
    0|0
  • demekki abazalara denk geliyorsun

0|0
    0|0
    • Hepsi mi böyle olur :(

• düzen bozuk bu ülkede iyi insanlar azaldi.ümidini kaybetme elbet bir seven bulunur.

• yok yeni nesil olarak fazla abazayız.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler seks ister bunu kendine yorma. Ne sen safsıın nede onlar sapık. İstemezsin olur biter.

0|0
    0|0
  • irz düsmanlari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...