Gece yatarken ne gibi bir zararı olabilir?

Gece yatarken sutyeni çıkaran var mı aranızda kanser riski taşıyormu gerçekten kız arkadaşımı uyarmalımıyım?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendisinin araştırıp öğrenecek kabileyeti vardir.

0|0
    0|0
    • Bişey olmaz dior zararı olmasnda sorayım dedik ama sağolsunlar içine ettiler

• Dikkatini çekerim sağlık var sonunda tekrar bir bak derim...

• Ha , yanlış görmüşüm ama yinede cinsel sağlıkla alakasız. Neyse..

Kızlar Ne Diyor 6

• Evt sadece gece degil gündüz de takmamaliymisiz... sutyenlerin altindaki demirler göğsü dik tutması icin sıkıyor ve tümör gelismeye başlıyormus, mümkün olduğunca demirsiz sütyen kullanın diyolar... bende gecen sene göğüs tumorunden ameliyat oldm ve bende bala. şu an 4 tane tümör var ve doktorum ilk 3 ay bana demirli sutyen yasaklamisti ama malesef ben hala kullanıyorum. .. kizlar daha dikkatli olmalı yaa bende bilmiyordum öğrendim :(

0|0
    0|0
    • Cok gecmis olsun inan cok uzuldum :((( burdaki gereksiz yorumlaryla bulunan arkadaslar korkulan konu bu iste

• Uzerinde dalga gecilecek , espiri yapilcak birsey degil dedigin gibi ciddi mesele bu yani ama insanlarmiz bilinclenmek yerine abuk subuk konusuyolar.. ah su ergenler

• Umarim en yakin zamanda Allah sifani verir ama lutfen doktorun dediklerine uy bile bile de kullanma ne olur :(

• sağlık tan bahsediyorsun cinsel yaşam soruyorsun senin niyetin açık kardeşim

0|1
    0|2
    • bir haberde okuduk sorduk ulan varya hemen nereye çekiyosunuz yuh be ne haliniz varsa görün be...

• bende yeni farkına var dım pardon ozur dilerim soran kardeş

• Sorun değil böyle tepkiler olacaksa bu kategorileri kaldırsınlar ozaman

• Ben çıkarmıyorum

0|0
    0|0
  • Cok fazla kullanan biri degilim

0|0
    0|0
    • Nasıl yani o derece küçüklermi

• Acip gostereyim mi kedi ciger mevzu anladin sen onu

• Hayır canım ne açıp göstercen de ulaşamadığımz ciğere mındar demedik

• Ya abi gercekden süpersin. Bursa sen sey istiyorsun o dedigin seyi dogrulamamizi ve sende bunu yatakda ki kiz arkadasina kanit olarak sunmani demiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D cok akillisin ama ih ih olmadi :D

0|0
    0|1
  • ben çıkarmyorum

0|0
    0|0
    • Ama bu yanlış diolar riski gözönündr bulundr aman dieyeyim

• siz erkekler rahatsınız

• Yani ama iyiki varsınız...

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaw kiz arkadasin bilmiyomuda zararli veya zararsiz oldugunu sen bu soruyu soruyon

0|0
    0|0
  • cıkartan var cıkartmayan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...