Çok azdım ve azıyorum da akıl verin?

Elhamdülillah müslümanım.
20 yasindayim. Bekarım. Dinimiz gereği bu arzumu evlenmeden bir erkekle gideremem. Mastürbasyon da gunahmis sanirim. Ve zaten yetmiyor bana mastürbasyon. Napabilirim ya?

0|1
1|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• yaşın gelmiş evlen bitsin dertlerin

1|0
    0|0
  • canım benim daha büyük günahlara girmemek ve kendini kontrol edebilmek adına bu arzularını sanal ortamda sanal seks ile giderebilirsin..

0|0
    0|0
  • Mast günah ama zina yapıp günah kazanacagıma mast yapar günahımıda paşa paşa cekedim diydum kendi adıma.. tek yol var sende o tek yolu biiyorsun zaten.

0|0
    0|0
  • evlen o zaman ne diyim

0|0
    0|0
  • hah tam yerini buldun :)

0|0
    0|0
  • Ya ilişki yaşıyacaksınız ya evlenmeyi bekliyeceksiniz ya da mastürbasyona devam başka bir alternatifi yok bunun

0|0
    0|0
  • Mastr günah değil saçmalama

1|0
    0|1
  • seks yapamıyorsan. mast. günah değil kim diyorsa yalan söylüyordur. duygularını bastırma mast. bile yetmiyorsa seks yapamıyorsan başka seçeneğin yok. mast. yetineceksin.

0|0
    0|0
  • Daha çok el işi yap.

0|0
    0|0
  • Okumanızı öneririm belki bir faydası dokunur;

www.sunnetullah.com/

0|0
    0|0
  • Bildiklerin doğru fakat Dediğin gibi azgınlık oluyorsa sapkınlığa yönelmek yerine mastürbasyon yapılabilir

0|0
    0|0
  • Evde çok takılma. Yalnız kalmamaya çalış arkadaşlarınla ol kafan oraya gitmez merak etme.

1|0
    0|0
  • yapacak baska seyin yok mast yabıyorsun madem kendini iyice tatmin et peşpeşe 2-3kez mast yap ozaman vajınanda sende rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Sanaldan Takıl Bişeyler İzle Birileri İle Sanaldan Yap

0|0
    0|0
  • p*rno seyrettt

0|0
    0|0
  • Iste bunu buraya sormayacaktin

0|0
    0|0
  • FB bulacaksın kendine

0|0
    0|1
  • Akıl burdamı?:)

0|0
    0|0
  • sanal seks ...:)))

0|0
    0|1
  • Muta nikahı kıy!

0|0
    0|0
  • mast da elbet günahtır doğru biliyorusunuz ancak zinadan daha az dır bence ancak keşke hiç birini yapmasak ama meçbur kaldığımız zamanlarda olmakta size tavsiyem yeni fanteziler keşif edin bunun bir çok yolu var

0|0
    0|0
  • masturbasyon günah değil? mastrubasyon üzerine değişik fantaziler dene bence sıcak duş başlığı elektrikli diş fırçası gibi gibi değişiklikler dene asla doyamazssın emin ol ama sevişirsen doyduğunu sanırsın fakata o seks seni daha doyumsuz hala getirir

0|0
    0|0
  • evlen o zaman

0|0
    0|0
  • Mast.'ın günah olduğunu nerden çıkarrtın ki. Günah değil. Kendini-bedenini rahatlat ve sonrasında "abdest al."

("Müslümanım" diyoruz ama dinimizi neden doğru düzgün öğrenmeye çalışmıyoruz.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• napak ki yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...