Facebook'ta beni ekleyen kişi lisede okurken bir kıza kopya karşılığı benimle yatar mısın demiştim.

oda tamam demişti kopya verdim yüksek not aldı sonra bir arkadaşın evinde bana bakire olduğunu ters ilişkide yapmak istemediğini söyledi oral yaptık ödestik. şimdi facete evli ve çocuğu var bana dediği eğer istersen beraber oluruz dediği. evli olduğu için yapamıyacağımı söyledim. kendiside boşanmak üzere olduğunu belirti gene olmaz dedim. aslında kararsızımda yani görseniz fizik falan taş gibi ama içimdeki ahlak sevgisi ağır basıyor ne yapmalıyım.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Yazık ya böyle insanlar hala var ona üzülüyorum. Çocuklarına üzülüyorum dahada fazlası.Uzak dur bence hayvanla hayvan olmanın lüzumu yok.

2|0
    0|0
    • valla dogru demişsin hayvanla hayvan olma helal olsun içindeki duyguları dinle yanlıs yapma

Kızlar Ne Diyor 5

• hala boşanmamış evli başına iş alma derim ben yarın bigün karşına çıkar senin yüzünden boşandım falan da diyebilir hiç belli olmaz

1|0
    0|0
  • kopya karsiligi biriyle yatarken ahlak anlayisini bi tarfina mi sokmustun!

2|2
    0|0
    • lise yıllarında karsıma cıksaydın senide potansiyel verici görürdüm

• şaşırmadım kopya karşılığı birisiyle yatan ve evli bir kadınla olup olmamanın kafasını karıştırdığı bir adam için erkek bir eşek bile potansiyel vericidir

• kendini düşünmüyorsan kadının çocuklarından utan...

0|0
    0|0
  • ahlak sevgisi mi:D

komik olma

0|0
    0|0
  • ya ne ahlakından bahsediyosun , bununla ahlakın ne alakası var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sağlam sallamışsın..:)kızlar buda klasik bir erkek numarasıdır öğrenin..

buradan acaba veren birisi çıkarmı diye:)

ahlak sevgisi falan...:)

karşı konulamaz seks isteği uyandıran,ama içinde ahlak sevgisi olan seksi erkek vayyyy:)

benim bile veresim geldi:)

1|1
    1|0
  • Bir kopya daha ver derim ben :D

0|1
    0|0
  • Daha güzel sallayabilirdin ama işte hayal gücü sınırlı galiba :D

1|1
    0|0
  • geç bu işleri ahlak ağır bassa sormazdın bile :) birisi git bas desede bassam diye ölüyon ver ayarı sen yapmazsan başkası yapacak kendini sınırlama sonradan pişman olursun

0|0
    0|0
  • İçindeki ahlak sevgisi ağır basmaya devam etsin kardeşim.Yoksa 2.koca adayı pozisyonuna düşersin.

1|0
    0|0
  • BİRADER BİZ AVRUPALI DEĞİLİZ. BİZE TERS BÖYLE ŞEYLER.

0|0
    0|0
  • erkege yakısmaz

0|0
    0|0
  • Aferin sana :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...