Erkekler lezbiyen p*rnosu izleyince tahrik oluyor, peki kadınlar gay p*rnosu izliyor mu?

Sadece merakımdan soruyorum lütfen düzgün cevap verin bayanlar

erkekler lezbiyen p*rnosu izleyince tahrik oluo peki kadınlarda gay p*rnosu izlio mu ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• ya gay p*rnosu izlerimde. zencilerin gay p*rnosu çekilmiyor. one öyle kocaman ya. insan insana bunu nasıl yapar diye düşünmeden edemiyor insan :D

0|3
    0|0
    • hahahahhahahahha gülme krizine girdim D:D:D::D:D:D:D:

• güldürebildiysek ne mutlu bize :D

Kızlar Ne Diyor 6

• asla p*rno izlemem.ama madonna-girl gone wild klibi çok fazla hoşuma gitti.klip gay temalı.topuklu ayakkabı giymelerini görmek çok hoşuma gitti amayanlş anlama cinsel çekim anlamında değil.kadınların çektiği acıyı çektiklerini düşünme fikri hoşuma gitti yani :) harika bi klip.o klipte madonnanın yerinde olmak isterdim ama gay olduunu bildiim adamlarla aramda cinsel bi çekim olmaz :)

0|0
    0|0
  • izledim hiçte hoşuma gitmedi.

0|0
    0|0
  • ıykk asla kusarım heralde

0|1
    0|0
  • izledim ya böyle kaslı kaslı sarışın erkekler vardı gelin bana bebeklerim bırakın birbirinizi diycektim tabi duymadılar :(

0|0
    0|0
  • ayy hayır yaa.

0|0
    0|0
  • Evet p*rno sitelerinde hep gaylerin bolumune giderim çok tahrik oluyorum onlari izlerken.. Içimden diyomki ayy sunlara bak birbirlerini nasil halediyorlar acaba beni naparlar :) lezbiyen p*rnosundan hiç ama hiç etkileniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel soru ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...