Neden her romantizm denildiğinde insanın aklına cinsellik geliyor?

ben ne zaman sevgilimle romantizm yaşamak istesem ya da başkaları akla hemen cinsellik geliyor o erotizm romantizm bambaşka değil mi ? romantizmi cinselliğe tercih eden yok mu ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet romantizim tamamen yanlış anlaşılmış durumda romantizimde sadece öpüşme olur ilersi olmamalıdır karşı cinse yaptığımız küçük jestlerdir romantizim diğeri ise bambaşka bişey ama tetikler tabi bizim insanımızın aklında pek romantizm olmadığı için direk mevzuya dalıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zaman..duruma göre 2side yer değiştirir

sürekli cinsellikte bi yere kadar

sürekli romantizm de bi yere kadar

1|0
    0|0
  • sarılmalar neyse de öpüşmeler erkekte cinsel uyarılara yol açar ve erkek doğal olarak kadının da cinsel yönden uyarıldığını düşünür, kadının ne hissettiğini anlayamaz anlayanlar var tabii ama onlara da pek erkek denmiyor...

kadın da okuduğum kadarı ile (ama hala pek inanmıyorum ya) sarılmalar öpüşmelerden duygusal anlamda bir şeyler hissediyor ve erkeğin de öyle hissettiğini sanıyor ama sanmayın o an öyle romantizm falan olmuyor arkadaş...

0|0
    0|0
  • dürüst olmak gerekirse romantizmin sonunda cinselliği tercih ederim içimizden gelen dürtü bu

1|0
    0|0
  • her romantizmin sonu yatakta bitiyor çünkü,elimizde olan bir sey değil bu..etki tepki meselesi bu

1|0
    0|0
  • Human Basics 101

0|0
    1|0
  • Erkek arkadaşın niyetini belli etmiş sana :) Romantizmi cinsellik olarak algılayan insanın tek amacıda budur gerisi yalan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Romantizm cinsellik demek değildir tabiki.İkisi de farklı olgular ancak romantizmin sonu kaçınılmaz erotizmdir.. Romantizm istediğiniz zaman genelde klişeleşmiş loş ışık slow müzik başbaşa sessizliği yaşamak gözlerinin içine bakıp kaybolmak gibi şeyler olur.. E haliyle bunların sonunda mutlak bir erotizm yaşanır zaten doğanın kanunu :) Mum ışığında romantik bir yemek yediniz ardından çok hoş bir şarkıda birbirinize dolanıp dans ettiniz.. Sonrasında ''Hadi benim dizim vardı o başlayacak'' deyip ordan çıkmak olmaz sanırım :)

0|0
    0|0
  • ben romantizmi tercih ediyorum masum hoş güzel yani.

0|0
    0|0
  • romantizimi yaşadktan sonra totonu dönüp uyumayımı düşünüon :)

0|0
    0|0
  • İşlerine öyle geliyor çünkü.. Romantizmle erotizmi yer değiştirmek çoğunun daha kolayına gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...