Mastürbasyon yaparken çok fazla bastırıyorum. Zarın esnekliğini etkiler mi?

Son bir kac zamandır baya bastırıyorum. bir tuhaf oluyo elimi çektiğim zaman. Esnekliğini falan etkileyebilir mi zarın. Ilerde kanamazsa diye tedirgin oldum...

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım merak etme, mast. yaparken vajinana baskı yapman kızlık zarını hiçbir şekilde etkilemez. Kızlık zarın ancak içine parmağını ya da bir cisim sokman halinde etkilenir. Bunun dışında merak etme kızların büyük çoğunluğu senin gibi vajinasına aşırı baskı yaparak zevk alıyor. Kimisi havlu ya da çarşafı yuvarlayıp kullanır, kimisi koltuk kenarına sürtünür, kimisi sert yastık bastırır. Ama hepsinde de vajinaya ve klitorise baskı vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu piyasa satılan masaj aletleri var titreşimli. Dönüyor da ondan al öyle yap daha çok zevk verir sana eminim.

0|0
    0|0
  • Dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Sanmam :)

0|0
    0|0
  • çok mu zevk alıyorsun böyle

0|0
    0|0
  • Artık sevişsen? Masturbasyon tatmin etmiyor.

0|0
    0|0
    • Üni bitmeden düsünmüyorum

• Çakma bakirelik mi 😂
      Kalsın

• Mast yapmaktan iyidir emin ol

• fazla bastırma madem

0|0
    0|0
  • Dusla hic denedin mi birde oyle dene

0|0
    0|0
  • bakıremısın öncelıkle

0|0
    0|0
  • Niye cok fazla bastırıyon ki. Cok mu duyarsız.. normalde klitoris ucunda 4000 sinir ucu varmış. Sene bu oran düşük mü?

0|0
    0|0
  • Elini cekince hassas mi oluyor yani

0|0
    0|0
    • Böyle tuhaf. Anlatamiyorum kizlar varsa anlarlar ne demek istedigimi

• Iş bitince de aynisi oluo tam kasilmada biraz baskiyi azaltinca pek hissetmiyosun bu durumu

• Iliskide erkek azaltmassa ne olur

• bak içine parmağını sokmaktan vazgeç, titreşen bişey bul böyle onun daya klitorisine ya da yumuşak şeylere sürtünerek yap mast. yanlışlıkla bozarsın felan olan sana olur

0|0
    0|0
    • Parmaği sokmuyorum baskı yapiyorum

• olsun genede fazla baskı yapma, bu senın yaptıgın barutun yanında kibrit çakmaya benzer

Kızlar Ne Diyor 1

• içini kurcalamadıkca bısey olmaz canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...