Kendime hakim olamıyorum?

Herkese iyi günler dileklerimle yazıma başlamak istiyorum.

Yaşım 20 ve ortalama bir insanın sahip olduğu olanakların bir çoğuna sahibim. Bu siteye üye olmamdaki ilk amacım, başlıkta belirttiğim bir problemimi sizlere açarak, tecrübelerinizden ve görüşlerinizden faydalanmak.

Umarım gerekli yardım/görüşleri sizlerden umduğum kalitede alabilirim. Liseyi bitirdim bu sene. Üniversite hayatıma da seneye başlayacağım kısmetse. Ve kendime büyük bir zaman dilimi oluşturmuş oldum. Eskiden beri var olan ve var olması gereken mastürbasyon (tatmin) duygumu sanki bu aralar fazla abarttığımı düşünüyorum. Hemen hemen her gece, arzuladığım her an mastürbasyon yapıyorum. Genellikle internet üzerindeki medyalardan faydalanıyorum hemen hemen herkes gibi. Ve internet olanağım kısıtlı değil. Kendimce büyük bir nimet olarak var saydığım interneti, cinsel ihtiyaçlarım için de kullanmaktayım açık olmak gerekirse. Fakat abarttığımı düşünmekteyim. Nerede ne zaman iri göğüslere sahip olan bir bayana rastlasam, ya da iri kalçaları ve göz doldurucu endama sahip olan bir bayana rastlasam, adeta beynime kan sıçramış gibi hissediyor ve oracıkta sertleşme oluyor. Etrafımdaki kız arkadaşlarımı aklımdan çıkaramıyor, her gece onları hayal ederek mastürbasyon yapıyorum. Onları soyup, en zayıf noktalarına temasta bulunarak adeta tahrik ediyormuşum gibi hayallerimi süslüyorlar. 10-15 dakika sonra da rahatlıyorum ama artık bunun bir yere kadar olduğunu ve herhangi bir kız arkadaşımla da ilişkiye giremeyeceğimi bilerek, bu arzularımı dizginlemek istiyorum. Nadiren ve tadında olmasını istiyorum ama bir türlü başaramıyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Ne yapmalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum iyi anlatinda.
    Bunun caresi evlenmek baskada caresi yok.
    Veya iradeni kontrol et

0|0
    0|0
    • Kardeşim daha yaşım çok erken evlenmek olduğunun ben de farkındayım ama bu şu an çok imkansız. Başka yollar olmalı...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Keske O Gece Seni Baban Ağacin Altina Boşalsaymiş...

0|0
    0|1
  • Yediklerine dikkat et ve kendini iradenle dizginle aklina geldiginde baska seyler düşün yap sigarayi birakanlar nasıl yapiyorsa sende oyle yap kaçınmaya çalış

0|0
    0|0
    • Deneyeceğim her zaman, teşekkür ederim.

Yükleniyor...