Sevgilime bakire olmadığımı söyledim...

Benim açımdan sorun yok dedi bende olamaz her haltı yiyipde sevgilinin/ evleneceğin kişinin bakire olmasını mı bekliyodun ? dedim ... bu ilişki nereye varır sizce ? (yatak demeyin çarparım)

0|0
9|32

En İyi Kız Görüşü

• bence evliliğe varabilir ama nasıl biliyor musun? bakire olmadığını söylediğin kişiyle yatmayarak, o zaman bu kız benimle niye yatmıyor benim neyim eksik die hırsından seni elde etmek için her türlü şartını kabul eder.

0|1
    0|5
    • cok mantıklı +1

• dene gör bak, bide deki o zaman saftım beni kandırdı ilişkiye girdikten sonra bakire olduğumu görünce hemen evlenmek istedi ama onun gibi yalancı birisiyle evlenemezdim çünkü bakire olmasaydım beni kullanıp ortada bırakırdı, bende kendimi dürüst bir insana saklıyorum ve ona yalan söylemeden olduğum gibi tüm gerçekliğiyle benimle olmasını istiorum istesemdiktirirdim ruhu bile duymazdı vb diyebilirsin

• çok mantıklı +1

Erkekler Ne Diyor 32

• Aynı durum benimde başıma geldi fakat karşı tarafın durumuna bağlı olan bir durum. Ne kadar çok sevdiğine bağlı delicesine seven bir sevgiliye sahipsen bu durum onu çok kıracaktır zaten aksini düşünüyorsan ciddi bir evlilik düşüncesini bir süreliğine rafa kaldırmıştır. Ama o süre içerisinden senden çok şey isteyebilir. Benim düşüncem bu sadece

0|0
    1|1
  • Adam birşey dememiş sen gereksiz terslik yapmışsın, yada konuyu eksik anlattın.. Neyse bana bir çarp.

0|0
    0|0
  • nereye varacağını bilmem ama 10 numara cevap

2|1
    0|1
  • kısaca evlenmeyeceğimiz için farketmez demiş. ama sen anlamamışsın.

3|0
    0|1
  • En kısa zamanda facebookta, bir tartışmanın ardından duvarına şunu yazabilir yada bir özel mesajla: BeNim PatLak şamBreLLe işiM oLmaZzzz!1!11!bir

1|0
    2|0
  • Sen zaten çarpılmışsın...

0|0
    2|0
  • Pek duzgun ilerlemez bence.. aranizda sır kalmamis. Bi erkegin bu sozleri evlenmeye yakin olunca cok degisiyo.. kimse iliskiye girmis bi bayanla ewlenmek istemez..

0|1
    0|1
    • gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

• Simdiden hayirli ugurlu olsun.. :)haklisin belki o yuzden ewleniyordr..

• tesekkur ederim.

• bakire olup olmaman önemli değil de verdiğin cevap çok itici yani marifetmiş gibi

1|0
    0|0
  • okadar caresizzsin ki adam daha bısey demeden savunmaya gecmıssın.. sende yaptıgından dolayı ıcın rahat degıl neyse o size kalmıs ama adam deli gibi asık degılse becerıp atmayı dusunıyordur

0|0
    0|1
  • şimdi onun beynini neler kemiriyordur..çok düşünüp hoş olmayan şeyler yaşatabilir sana birde şu var sorun olmaz diyen adam acaba ne kadar sana bağlıda seni seviyor birde onu düşünmek gerek sen seviyor umursamıyor diye düşünebilirsin belki ama sevmeyip sadece macına yönelikde seninle çıkıyor olabilir o zaman herhalde umrunda olmaz senin ne oldugun ne yaptıgın?

0|0
    0|1
  • sevinmiştir açık kapı buldum diye allem eder kallem eder ben alırım bundan, sonrada basarım tekmeyi gemediyse bununkafasındanben erkek değilim,

hangı erkek sorun degıl der lan

0|0
    0|0
  • bakire olmaman sorun değil diyosa buna sevinmiştir başıma kalmıycak diye..yani kesinlikle evlilik düşünmüyo senle..

0|1
    0|0
  • öyle sert bi cevaba karşı ben olsam seni yatağa atana kadar uğraşırım. ha sever evlenirim belki ona bişey demiyorum ama evlenmeden bi yatağa girersin önce yani.

0|0
    0|0

• eğer sorun yapmıyorsa kullanılıyorsun bebeğim

0|1
    0|0
    • ama bana benimle bişey yaşamak istemiosan yaşamazsın dedi

• sen demeye bakma gülüm erkeklerin geninde vardır istisnalar da vardır ama bakire olmayan kızı kim isterki?mesela sen olsan istemezsin:)bakire olmadığını öğrenince artık seninle ciddi düşünmez ve seni kullanmaya başlayacaktır!seninle evlenebilmesi için ise sana kör kütük aşık olması lazımki herşeyi göze alsın ama şuda var evlenseniz bile ilerde mutlaka bunu sana sorun yapacaktır!çünki severek evlenenlerde ilerki yıllarda aşk meşk bitiyor!işte ozaman sorunlar başlar,bence mantık evliliği yap

• sevisirsiniz kesin ama haricen ewliliğe böyle yokusa sürdükce varmaz ha bide sevisirken özelliklede ewlilikte öncekiler her birinizinde ayrı ayr aklına gelmemesi gerek

0|0
    0|0
  • sonunda evlilik olcagını düşünmüyorum şahsen bana böyle bi cevap gelse bende sorun degil der ve elimden geldigince yararlanmaya çalışırdım o sana yakınca birlikte olmayı teklif etçek ve sen reddedersen ayrılcak eminim yani :\

0|0
    0|0
  • Adam , benim için sorun yok, demiş zaten.. Neden hala laf sokmaya çalışıyorsun ?

0|0
    1|1
  • malesef yataktan ileri gitmez çarpabilirsin ama

0|0
    0|1
  • dürüst olman hoşuna gitmiştir sanırım.

0|0
    0|0
  • bayanlar genelde ilişkiye girmez sen girmişsin o yüksek ihtimalle önüne gelene verdiğini yada ilerde onunla ilişkide sorun yaşarsan hemen başkasını bulacağını düşünür çok zor evlenmez diyorum hatta cevabı kendin vermişsin yatak isteyip bırakabilir

0|0
    1|1
  • bence bu ilişki ben mi daha iyiydim önceki mi gibi kıyaslamaya varabilir :)

1|0
    0|1
  • Akışına bırak gitin ne kaybedersinki.

0|0
    0|0
  • sana tekmeyi vurur inş

0|1
    1|1
  • bence kendine sor

0|0
    0|1
  • evlilikle sonuçlanmaz sadece sexle dewam eder..

0|0
    0|0
  • sorun yok demiş zatenneyi uzatıyosun ki

0|0
    0|0
  • acı ama gercek yatak

0|0
    1|1
  • saygı yok her an her dakka yuzune vuracak o yuzden yurumez kangren olmus kes gıtsın

0|0
    0|1
  • yatak

0|0
    1|1
  • bence evliliğe gitmesi çok zor, erkek arkadaşın büyük ihtimalle tamam bu işi yaparım başıma kalmaz demiştir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Yattttaaaaakk...(kollarımı açtım çarpmanı bekliyorum hadi bebeğim.)

1|4
    1|0
  • iyi yerlere varmayacak bence umursamamış bile. bakire onun için önemli olmayabilirde ama bu kadr rahat cevap vermesii zaten evlenmycm gibi bir düşüncesi var gibi hissettim

0|0
    0|1
  • "milletle yemediğin bok kalmamış da benle niye yapmıyosun" diye vikviklemeye başlar sen ağırdan alırsan.ayrıca hiç de o en iyi cevap sectiğin cevaptaki gibi olmuyor gerçek hayatta olaylar.

0|1
    1|0
  • Uzun vade de br ilişki olmaz

0|0
    0|0
    • neden olmasın? bakire olmaması bütün hayatını etkileyecek değil ya.sonuçta iki tarafı biraraya getiren kızlık zarı değiş aşk vs

• iyi sen evlen o zman

• ya bir ilişkiyi zar üzerine mi kuracaksın.32 yaşımdayım.evlenecek olsam evleneceğim kadının bu yaşa kadar hiç aşık olmadığına ve hiçbirşey yaşamadğına mı inanıyım?

• illaki aranızda cinsel birliktelik yaşanacaktır. belki yaşandıda bilemem... cinsellik her daim ilişkiyi uzun tutmuştur. yatakta anlaşabildiğiniz sürece ilişkiniz devam edecektir. belki evliliğede gider hiç belli olmaz...

0|0
    0|0
  • yatak tbiki bence. kullanırım diye düşünebilir :S

0|1
    0|1
  • bi kac tur atarsiniz.

0|0
    0|0
  • E sorun yok demiş daha ne anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...