Kapat

Geri cekilme yontemi ile hamile kalan oldu mu?

Ben 1 senedir sevgilim ile geri cekilme yontemi ile iliskiye giriyorum. Merak ettim bu yontem ile hamile kalan oldu mu?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• turan taktiği ile hamile kalan var :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Hamile bırakan oldu mu diye sorsaydın keşke :) Adamın biri maymun sevdi diye aids yayıldı. Çare Prezervatif dediler. Biz sevmiyoruz arkadaşım prezervatif. Doğum kontrole en basit çözüm prezervatif dediler. Oda aklımıza yatmıyor...

Bilim adamlarından geri çekilmeden rahat rahat çalışmamızı sağlayacak çözüm bekliyoruz. Her tanıştığımıza kelepçe mi takalım :D

0|0
    0|0
  • sen yine de dikkatli ol. belli olmaz. hamilelik için dölün, vajina ağzına bulaşması bile yeterlidir bazen. çünkü vajinanın içindeki tırtıklar içe doğru taşır dölü.

0|0
    0|0
  • 1 yıldır hamile kalmadıysan sıkıntı yok demek ki :)

0|0
    0|0
  • İhtimal çok düşükte olsa var.

0|0
    0|0
  • hamile kalmamanın formülünü bulmussunuz ya la.

0|0
    0|0
  • Yumurtlama dönemi dışında yaparsan zaten hiç ihtimal yok :)

0|0
    0|0
    • bir gun yumurtlama doneminde yapmistik gene kalmadim sansim var

• Yani o zaman da olmaz ki, hamile kalmak basit bir şey değil, uğraşmak gerekir. Erkek dikkatliyse bir sorun çıkmayacaktır

• bazen olabiliyor

0|0
    0|0
  • Risk var

0|0
    0|0
  • herzaman geri çıkılmıyor

0|0
    0|0
  • Zamanında geri çekilirse, pek sorun olmaz. Ama boşalmadan önce erkekten gelen saydam meni sıvı da "sperm" hücresi ihtiva edebileceği için; hamile kalma riski vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yengem geri çekilme artı prezervatif artı doğum kontrol hapı ile ikizlerine hamile kaldı :D

0|0
    0|0
    • Hapı yanlış kullanmıştır; o arada da öteki zamanında geri çekilmemiştir... Başka n'olacak.
      Hem prezervatif kullandıysa neden geri çekiliyo onu da anlamadım. Neyse..

Yükleniyor...