Erkekler Neden Böyle? :))?

3 ay önce Misafirliğe gittiniz yemeğe davet edildiniz evin kızı numaranızı bulup aynı günün akşamı sizi arayıp sizinle konuştu! Sizinle tanışmak istiyor, ayrıca sizden hoşlandı? Ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız
Not : Akraba değilsiniz!

Güncellemeler:
:))) ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kız demek ki beni beğendi diye düşünürüm. belki de benden bir şey bekledi, bir şey göremeyince cesaretini toplayıp benimle konuşmak için telefonumu buldu ve aradı derim. Bu birinci ihtimal.
    bir de kız aranıyor her halde. ne alaka şimdi diye düşünen de olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne varkı bunda adam gibi konuştuysa.. konusuruz suç olur konuşmayız mal oluruz.. ayrica bu soruyu niye cinsel saglikta sordun ki:-)

1|0
    0|0
  • Yavşak bütün erkekler değil elbet. Ama yani gerek yok şansını denemiş ver yolu otursun

1|1
    0|0
  • acaba evıne gıttıgım adama hıyanetmı edıyorum evının mahremıne goz koymak erkekce bır tavırmı!!!

0|0
    0|0
  • Beğendiği bir kızsa mutlu olur

0|0
    0|0
  • Değerlendirilebilir bir konu

0|0
    0|0
  • durum değerlendirmesi yapmak gerek

0|0
    0|0
  • Hemen namusumsun deyip basardim nikaaaa

0|0
    0|0
  • Zaman gösterir eğer hayatımda biri varsa direk söylrim yoksada zamanın akışına bırakırım

0|0
    0|0
  • sahsen hosuma gider kızda bana uyuyor sa ilgi gosteririrm konusmaya calısırım..

0|0
    0|0
  • işime gelir misafirlikte sıkıştırırım konu eger cinsel münsaebetse :) cok heyecanlı whuu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O ünlemler niye bacım?

0|0
    0|0
    • Ayför pompada

• Kxlxkxlx @NucleOSS aferin kanka.
      Ünlemlere anlam veremedim de. Adam görmüş beğenmiş konuşmak istemiş bunlar olağan durumlar hayatında biri yoksa elektrink aldınsa içine siniyosa bir çay için klzkxl

• Sagol kanka ben cikayim aradan

Yükleniyor...