Aseksüellik nasıl düzelir?

Ben Bundan 6-7 önce küçük yaşta genelevde ilk cinsel deneyimimi yaşadım bir hayat kadınıyla. Sonra hastalık kaptım diye çok korktum bu bende fobi haline dönüştü aids fobisi olustu yani bende. Simdi herkese hastalıklı gözüyle bakıyorum yıllardır kimseyle iliskiye giremedim hiç kimseye yakınlaşamadım hep insanlardan kactım. Öpüsmeye bile cesaret edemiyorum. Korunarak bile olsa kimseyle iliskiye giremem ben ya kondom yırtılırsa ya delinirse diye. Hatta evlensem bile karımla iliskiye giremem sonucta beni aldatıyor olabilir benden habersiz birinden hastalık kapmıs olabilir? cinsel hayatımı yalnızca kamera karsısında sanal olarak yasayabiliyorum sizce bu bir hastalık mı bu sorunu nasıl aşarım?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• sen acilen bi doktora gitmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Obsesif bozukluk. Takıntılı durum. Cinsel olaya takıntılısın hastalık kapmaya. Psikiyatriste gitmeni öneririm. Yada seksoloğa.(Haydar Dümen gibi)

0|0
    0|0
  • Aseksüel değilsin başka bir sorunun var. Psikiyatra gitmen gerek.

0|0
    0|0
  • doktora gitmeyi düşünmedin mi , aklına mı gelmedi ?

0|0
    0|0
    • aklıma gelmedi değil ya doktora gıdersem ya test ısterse ya hıv pozıtıf cıkarsam aileme ne derım

• offf bilmiyorum ben aidse çare bulunana kadar kiimseyle iliski yaşamamalıyım

• böyle hastalığın olup olmadıgını bile bilmiyosun git doktora derim

• Psikoloğa görünmelisin

0|0
    0|0
  • başak burcu musun

0|0
    0|0
    • evet nerden anladın

• aids dışında evet göze alırım ki zaten prezervatif denen bi şey var kalitelilerinden alırsan yırtılmaz bi şey olmaz

• eee ya oral yaparken kaparsan aids? orallada bulasıyo sonucta. oral yaparken kondom takacak değilsin heralde

Erkekler Ne Diyor 2

• acil bir psikiyatr ile görüşmen gerekiyor...erotofobi yada venereofobi sahibisin..

0|0
    0|0
  • doktora git hemde hemen !

0|0
    0|0
Yükleniyor...