Yattığınız kız hakkında kötü düşünür müydünüz?

kız arkadaşınız var ve bakire sizinle yüzeysel olarak sevişiyor onun hakkında ne düşünürsünüz evlenilecek kız olarakmı yoksa eylenilecek kız olarakmı görürsünüz onun hakkında düşünceniz ne olurdu

• Benle yapıyorsa başkasıylada yapıyodur eğlenmelikdir benim için
    29% (5)46% (13)40% (18)Oy Ver
  • Namusum olarak görürüm seviyorsam evlenirimde
    71% (12)54% (15)60% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• 2 türlü düşünmek gerek.Benle olduktan sonra hala yanımdaysa peşimden geliyor elimi tutuyor nazımı çekiyorsa...Kötü düşünmem.O kızda aitlik ruhu vardır.Fakat benle yattıktan bir gün sonra başka erkeklerle konuşuyor fingirdiyorsa,işimin olduğu ilk boşlukta başkalarıyla geziyorsa bırak beni zaten herkes onun hakkında kötü düşünüyodur ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kızların erkek arkadaşlarıyla sevişmesi onları kötü bir insan mı yapar acaba? Haşa biz allah mıyız ki insanlara sen kötüsün,sen ahlaksızsın diye yafta vuralım.Zina bir günahtır ve bu günah iki kişinin boynunadır.Bunu affederse ancak Allah affeder.Bence biz insanların Allahın bile affetme ihtimali olduğu bir günah için insanları iyi ya da kötü diye sınıflandırmanın doğru olmadığını düşünüyorum.Bir kız yanlış yapabilir, bir kaçkişiyle birlikte olabilir,ya da bunu yanlış bir hareket olarak algılamaya bilir.Bu tamamen ona kalmış bir şeydir.Ayrıca Zina yapan kadın kirleniyorsa erkek de erkekde kirleniyor .Neden erkekleri iyi yada kötü olduğu tartışılmıyor?Bana göre insanların erkek yada kadın,iffetlerini korumaları lazımdır.Ancak günahada giriyorlarsa bunun cezasını kesmek bize kalmamıştır.

5|0
    0|0
  • valla buradakiler başka gezegenden mi anlayamadım...

ben türkiyede yasayan bir erkek olarak sunu çok iyi biliyorum...

bekaretini kızlar evlenecekken sorun cıkmasın diye saklıyor...

hal böyle olunca bekarete zarar vermeyen herşeyi yasıyorlar...

daha önce sevgilisi olan bakire kızın cinsel hayatını herkes bilir...

senle hiçbirşey yasamaması birşeyi değiştirmez...

daha önce sevgilisi olduğunu bildiğin için yapacaklarını söyle değerlendirir bazıları

şimdi bunun penisini ağzıma alırım ama alırsam bu eski sevgiliminkinide ağzıma aldığımı düşünür almayayım der...

ilk sevgililer şanslıdır...genelde her bok onunla yasanır...sonra ki ilşkilerde birçok kız simdi bunu yaparsam onunlada bunu yaptığımı anlar modundadır...

0|0
    0|0
  • ya iinsan sevdiğiyle herşeyi yaşamak ister , sınırlı olsada ister .. sevişirsin , çırılçıplak sevişirsin .. ama bu durum kızı kötü kız haline getirmezki , adama güvenmiş ki sevişiyor..

1|1
    0|0
  • bu tarz sorular haftada 1 geliyor.önce yatıyor sonrada pişman oluyorsunuz galiba.kısa bi geçmiş yaşanarak hemen verdiysen eğer pek iyi düşünemezdim heralde aklıma soru işaretleri gelirdi.ama uzun ilşki sonrası ortada aşk sevgi varsa iş değişir...

1|0
    0|0
    • evet yaşadım ama yüzeysel olarak 10 aydır sevgilim bu kişi ve seviyorum onu ama vijdanen rahat değilim çünkü butarz bir kız değilim normalde

• zaten normal ilişkiye girmedim yapmayıda düşünmüyorum ama ilk yaşadım bunları rahatsızım

• hmm ozmn rahatsız olan kız bazı ar edep gibi şeyleri barındırıo demektir.idaha yapma madem olan olmuş bikere yapcak bişiyim yok...önemli olan bundan sonrası için tekrarlamaman hatanı...

• karşımdakinin karakterine bağlı sevip güvendiği için benimle yakınlaştıysa kötü düşünmem ama bunu hayatına giren başkasıylada yaşamışsa gösterip vermeyen cinstendir ki en tehlikelisi :))

0|0
    0|0
  • Erkeklerin %90ı sevdiği kızla yüzelsel olarak sevişir. Sonuçta kız arkadaşımla yüzelsel olarak sevişmeyi ben istiyorum bu kim olursa olsun böyle olacak.Ondan ayrılıp başka bir kızla beraber olsa gene aynısı.Sonuçta dediğin gibi düşünürsek evlenilecek kız bulamayız

0|0
    0|0
  • Kötü düşünmem anlaşıyorsam evlilikte olabilir.

0|0
    0|0
  • A secenegi dedim.bugune kadar hic yapmadigim birsey hakkindaki yorumum.birgun boyle bir halt yiyecek olursamki hic niyetim yok.eger bir kiz sabredemiyor sevismek istiyorsa anormaldir.bir kiz bir erkekten bu konuda daha sabirlidir.kotu dusunurum ama %50 suc bendede vardir o zaman.sevmek baska sevismek baska.

0|0
    0|0
  • öpüşmeyi biliyorsa büyük olasılıklaa öncekilerleede olmuşturr derim :) olumsuz düşünürüm

0|0
    0|0
  • Benle yatiyorsa daha oncede yatmistir weya benden sonra baskalariylada yatar diye dusunurm..

0|1
    0|0
    • o yüzden sen kimseyle yatma ki karşında ki kızında kimseyle yatmadığını düşünebilesin

• sen onu bırakmazsan onunda senden sonrası olmaz ve yatamaz

• yatan kız hakkında hıc bır erkek dogru dusunmez.. bende ne warkı benımle yattı dıye dusunurum. sewgi mi? benden önce weya benden sonrada bırini sewebilir...

• eger bu durumu sadece benimle yaşadığından emin olabiliyorsam kesinlikle evlenilecek kızdır. aksi halde gösteripde vermeyen türden o... larda var. önemli olan beni buna inandırması hareketleriyle tutumuyla

0|0
    0|1
  • şaibeli. açıkcası aga eğlenmeye bakardım. Zaten zamanla eğer gerçekten birbirimizi tamamlıyabildiysek evlilik düşünülür. bekarlar için diyorum tabi

0|0
    0|0
  • Namusum olarak görürüm seviyorsam evlenirimde

1|0
    0|0
  • daha kadınlık bile yapamıyor hala bakire tüüüü derdim bu ne ya yaş 25 i geçmiş hala bakire

0|0
    1|0
    • 18 yaşında versemiydim bu nedemek şimdi bakireliğin yaşimı var

• Eğlenmelik . Ama evlenceğim kız bakire olacak . Bitmiştir.

0|0
    3|0
  • belli bir yakınlaşma ve duygusallık, yani bir süreç işi sonuçta bu noktaya götürebilir. irade elden gitmiştir. içten gelen bu isteğe kız karşı koyamaz, sonuçta o da insan...

0|0
    0|0
  • öyle evlenme eğlenme kısmı yatmaya, oynaşmaya kadar düşünülmez önceden zaten not verilmiştir.

Yoksa çok aşık olup sevişerek de evlenilir.. Yani tamamen adamın kendi içindeki düşüncelerle alakalı.. Bir hareketin kökten adamın tutumunu değiştirceğini sanmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben erkeke olsam bu bana verdı benımle yaptı benden oncede yapmıstır bedne sonrada yapıcak düşünürüm ve şutu çekerim ...

0|1
    1|0
  • evlilik niyeti sevişme ya da sevişmemeyle anlaşılmaz onu bir kenara koy derim. Kötü kız demez benim der sever sever durur. Ama evlilik olayı ne zaman olur bilinmez.

0|0
    0|0
  • sevişme sevişmedir yani bekaret zar değildir ki sadece .tacrübeli erkek öpüşmeden bile anlar ayrıca daha önce yapıp yapmadığını

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu olumsuz düşünür bence

0|0
    0|0
  • ben olsam "Benle yapıyorsa başkasıylada yapıyodur eğlenmelikdir benim için" böyle düşünürdüm

0|1
    2|1
    • inanmıyorsun ama yapmış olması senin için sorunmu sonuçta sen yokken olmuştur

• sorun hemde çok büyük büyük sorun hayatlarıyla oynarım

Yükleniyor...